TOPRAK TESİSAT | SU KAÇAK TESPİT - TIKANIKLIK AÇMA

SANCAKTEPE MAH. 899. SOK. NO: 19/A İSTANBUL / BAĞCILAR


100% Kırmadan Su Kaçak Tespiti. 7/24 Garantili Tıkanıklık Açma

Kırmadan ve kesinlikle tesisatınıza hiç bir zarar vermeden noktasal olarak dinleme cihazları ile su kaçağı tespiti yapıyoruz. İstanbul’un her yerinde robot cihazlar ile 7/24 acil tıkanıklık açma servisimiz vardır. Hemen arayın servisimiz 30 dk da ayağınıza gelsin.

100% KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ VE 7/24 TIKANIKLIK AÇMA

HEMEN ARAYIN 30 DK TESİSATÇI GELSİN. SU KAÇAĞINI 100% ÇÖZÜYORUZ. 7/24 ACİL TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİMİZ VARDIR.

Kameralı ve Dinleme Cihazlı 100% Su Kaçağı Tespiti

100% Kırmadan Dinleme Cihazları ile Su Kaçak Tespiti

Teknolojik su kaçağı tespit cihazları ile arıza tespiti kesin ve noktasal olarak yapıyoruz. Su kaçak tespitini firması olarak son teknoloji kameralı su kaçak tespit makineleri kullanıyoruz. Usta su tesisatçısı personeli ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

Dinleme cihazaları ve makineleri olmayan tesisatçılara su kaçağı tespiti yaptırıp başınıza dert açmayın! Dinleme cihazları ile su kaçağı noktasal olarak bulunup oluşabilecek hasarlar en aza indirilmektedir.
Su kaçağı tespiti İstanbul‘un tüm ilçelerinde 30 dk da yapılır. Aynı gün 2 yıl garantili olarak tamirat yapıyoruz. Detaylı bilgi için hemen su kaçağı tespiti servisini arayabilirsiniz.

7/24 Kırmadan Dökmeden Robotla Tıkanıklık Açma

7/24 Acil Kırmadan Dökmeden Tıkanıklık Açma Servisi.

Kameralı tuvalet açma yöntemi ile tuvalet tıkanıklığı açma dakikalar içinde herhangi bir yer kırılmadan yapılır. İstanbul tuvalet tıkanıklığı açma firması olarak gider tıkanmalarına kırmadan çözüm üretiyoruz. Tuvaletler genel olarak tuvalet kağıdı atıldığı için tıkanmaktadır. Bunun haricinde gider borularının iç kısmının zamanla kireç ve pislik tutmasından dolayı tıkanma olabilir.

Tıkanıklık açmak için en kısa ve kesin yöntem robotla tıkanıklık açmaktır. Eviniz kirlenmeden 10 dk gibi kısa bir sürede tuvalet, banyo, lavabo, gider boruları, süzgeç gibi çeşitli yerlerde tıkanıklık açılır.
Sürekli olan tuvalet tıkanıklığının sebebini kesin olarak öğrenmek için kameralı tuvalet açma yapılması şarttır. Kırmadan tıkanıklık açma işlemi tamamlandıktan sonra giderin içine kamera ile bakılır ve sebebi kesin olarak öğrenilir.

Petek Temizleme Servisi

Petek Temizliği Yaptırın Daha Verimli Isının.

Kış aylarının gelmesiyle kabaran doğalgaz faturaları cebinizi mi yakıyor? Yüksek fatura ödediğiniz halde verimli ısınamıyorsanız petek temizleme yaptırmalısınız. Petek temizleme yaptırarak doğal gaz faturanız dan tasarruf edebilirsiniz. Piyasada çok ucuz fiyata petek temizliği yapan firmalardan uzak durunuz.
Gerçek anlamda petek temizleme yapmadıkları gibi tesisatınıza ve kombiniz zarar görebilir. Petek temizliği ve kombi bakımı yapılırsa %30 varan tasarruf sağlanabilir.

Firmamız havalı petek temizleme makineleri ile işlem yapmaktadır. Peteklerinizin dibi ve tesisat borularınız tamamen temizlenir. Petek temizleme sonrası kireç, korozyon ve pas önleyici koruyucu madde tesisata ilave edilmektedir. Peteklerinizin gerçek anlamda temizlenerek daha verimli ısınmak istiyorsanız bize ulaşınız.

Etiketler

Konum

Yorumlar (1)

  • İBRAHİM ÇÖMLEK 4 yıl önce

    Öncelikle çok teşekkür ederim dün gece kayıt oluşturup bu gün sıkıntımızı çözmemezden ötürü personelinize ve sizlere çok teşekkür ederim

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

TOPRAK TESİSAT | SU KAÇAK TESPİT - TIKANIKLIK AÇMA firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder