Biz Kimiz?

Armada Tercüme Hizmetleri tüm diller ve konular da her türlü projenize ve ihtiyacınıza destek verebilecek profesyonel çevirmen kadrosuyla, editörleriyle ve proje koordinatörleri aracılığı ile iş ortaklarımıza kaliteli ve hızlı hizmet vermektedir.

Misyon / Vizyon

Sektördeki tecrübelerine dayanarak, firmamızın kurumsal kimliğinin dışına çıkmadan ve en önemli özelliğimiz olan tercüme işini bir ekip çalışması olarak kabul etmemizdir. İletişimi ve ulatışımı kolaylaştıran güçlü teknolojik alt yapısı ile Türkiye’nin bu alanda yükselen gücü olarak fark yaratmaya devam etmekteyiz.


Armada Tercüme


Armada Tercüme bünyesinde bulundurduğu tecrübeli ve profesyonel tercümanlar ile aklınıza gelebilecek her yabancı dilde ve her konuda yeminli tercüme, noter onaylı tercüme ve apostil tercümesi hizmetlerini uygun fiyat seçenekleriyle sizlere sunuyor.

Her biri uzmanlaştığı dilin her alanına ve branşına hâkim olan Armada Tercüme kadrosu, tercüme hizmetlerini sizlere ulaştırırken sizlerle sürekli temas halinde çalışır. Bu sayede sizlerin beklentileri ve önerileri dikkate alınarak, projeler sonuçlandırılır. Armada Tercüme’ye emanet ettiğiniz metinlerin tamamen sizin geri bildirimleriniz, istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşturulması için fikirlerinize büyük önem verilir.

Armada Tercüme’nin uzman ve geniş tercüman kadrosu ile dünyanın her noktasındaki işleriniz için gerekli tercüme hizmetlerini almanız mümkündür. Armada’nın tercüme kadrosu uzun yıllar boyu eğitimler almış ve aynı seviyede de iş tecrübesine sahip tercümanlardan kuruludur. Bu nedenle Armada Tercüme’nin her alanda aynı kalitede profesyonel tercüme standardı vardır. İş disiplini, zamanlama ve bilgi birikimi Armada Tercüme’nin asla taviz vermediği konulardır. Profesyonel tercüme hizmetleri kapsamında Armada Tercüme sizlere akademik tercüme, hukuki tercüme, teknik tercüme, edebi tercüme, finansal tercüme, noter onaylı tercüme, apostil tercümesi ve notery onaylı tercüme hizmetlerinde her zaman en kaliteli ve en hızlı tercümeleri vaat eder. Ayrıca bu hizmetler hemen hemen her yabancı dilde aynı kalite ve güvenle sizlere ulaştırılır. Armada Tercüme adının sizlerin zihninde canlandırdığı hız, kalite, güven ve uygun fiyat en çok önem verdiğimiz değerler arasındadır. Bu nedenle Armada’nın tercüme ekibi her türlü yasal mevduat ve yönetmeliği de dikkate alarak özellikle hukuki tercüme ve noter onaylı tercüme gibi işlerinizi büyük bir dikaktle icra eder. Armada Tercüme’nin sizlere sunduğu profesyonel hizmetler bu kadarla sınırlı değil!

Her yabancı dilde hazır metinlerin düzenlenmesi ile alakalı proofreading, editing, redaksiyon hizmetleri yine aynı tecrübeli ekip tarafından sağlanır. Armada Tercüme kalitesi sizlere e - ticaret tercümelerinizde de yalnız bırakmaz. Finansal tercüme, web sitesi tercümesi ve yerelleştirme gibi hizmetler aynı uygun fiyat ve süratle sizlere ulaştırılır. Yurt dışı eğitim, turistik ziyaretler, iş seyahatleri veya vize başvuruları... İhtiyacınız ne olursa olsun en kaliteli ve güvenilir işleri uygun fiyat ve kampanyalarla Armada’da karşılayabilirsiniz. Ayrıca Armada’nın uzman ekibi sizleri sözlü tercüme alanlarında da yalnız bırakmıyor. Her dilde simultane tercüme ve refakat tercümesi ihtiyacınız Armada güvencesiyle karşılanıyor. Müşteri memnuniyeti konusunda her zaman sizin tarafınızda olan Armada eğitimci, öğrenci ve kurumsal kimlikle ihtiyaç duyulan tercüme hizmetlerinde sağladığı ekstra fiyat avantajlarıyla da size destek oluyor.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ARMADA TERCÜME HİZMETLERİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder