Ankara yeminli tercüme bürosu olan B. S. İ Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri, profesyonel ve ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde hizmet sağlamayı amaç edinmiştir. Uzman tercüman kadrosuyla ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en hızlı ve en doğru şekilde çeviri hizmeti vermekte olup, evraklarınızın noter tasdik işlemi, apostil işlemi, Dışişleri Bakanlığı onay işlemlerini sizin adınıza yürütmekte olup, gerektiği takdirde evraklarınızı yurt içi veya yurt dışına kargo yoluyla siz değerli müşterilerine ulaştırmaktadır.

– Ostim Yeminli Tercüme Bürosu –
BSİ Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri olarak

Almanca Yeminli Tercüme – Arapça Yeminli Tercüme - Arnavutça Yeminli Tercüme - Azerice Yeminli Tercüme - Boşnakça Yeminli Tercüme - Bulgarca Yeminli Tercüme - Çekçe Yeminli Tercüme - Çince Yeminli Tercüme - Danca Yeminli Tercüme - Farsça Yeminli Tercüme - İngilizce Yeminli Tercüme - Korece Yeminli Tercüme - Japonca Yeminli Tercüme gibi 102 dilde yeminli ve noter onaylı tercüme hizmeti vermekteyiz.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

BSİ TERCÜME VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ - OSTİM ŞUBE firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder