FinansFix kısaca en kolay muhasebe programı olarak tanımlanabilir. Gelir, gider ve nakit akışını yönetmekte zorluk çekenler için özel olarak geliştirilmiştir. Defter veya excel gibi eski yöntemleri bir kenara bırakarak bütün finansal süreçlerinizi finansfix ile yönetebilirsiniz.

İnternet erişimi olan bilgisayar, tablet veya telefon üzerinden her an işletmenizin ödeme ve tahsilatlarını takip edebilir, ayrıca kesilen faturalarınızı görebilirsiniz. Masraf yönetimi ile gereksiz harcamalardan kurtularak kârınızı dolaylı olarak attırabilirsiniz. Gelişmiş raporlar sayesinde haftalık, aylık ve yıllık olarak an be an gidişatınızı takip ederek direksiyon hakimiyetinizi kaybetmeyin.

FinansFix hedef kitlesi genel olarak kobi, avukatlık büroları, klinikler, güzellik merkezleri ve küçük işletmelerdir. Kullanıcı dostu tasarımı ile herhangi bir muhasebe bilgisine ihtiyaç duymadan bütün işlemleri yürütebilirsiniz. 1 - 3 - 6 - 12 Aylık seçenekleriyle kullanabileceğiniz finansfix ile dilediğiniz zaman verilerinizi indirebilir veya yedekleyebilirsiniz. Verileriniz size özeldir ve sizden başkası göremez.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

FİNANSFİX firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder