FEM Metal Sanayi ve Ticaret A. Ş. 30 yıllık sektör deneyimi ve bilgi birikimiyle 2005 yılında Feyzi DANACIOĞLU ve Mustafa DANACIOĞLU ortaklığı ile kurulmuştur.
Faaliyet konusu sac işleme sektörü olan firmamız ürün gamında metal olan tüm sektörlere her zaman yanında olan güçlü bir partner ve çözüm ortağı olarak 7/24 hizmet vermekte olup, yurtiçi ve yurtdışındaki (Danimarka, İtalya, İngiltere, İspanya, Almanya ve Hollanda) firmalara hizmet vermektedir.
Avrupa pazarlarını hedef olarak belirleyen FEM Metal, makina parkını en ileri teknoloji CNC tezgahlardan seçmis olup ISO 9001 - 2000 kalite yönetim sistemiyle kalitesini belgelendirme çalışmaları devam etmektedir.
FEM Metal, yüksek teknolojiye sahip CNC tezgahlarından oluşan makina parkını CATIA yazılımının 3 boyutlu tasarım teknolojisiyle destekleyerek ve üretim aşamalarını sac işleme sektörünün sahip olduğu tek ERP yazılımı olan LANTEK ile programlayarak hızlı ve doğru üretim çözümleri sunmaktadır.
FEM Metal Sanayi ve Ticaret A. Ş. bünyesinde 4 mühendis, 3 tekniker, 25 operatör ve yardımcısı ile 2000 m2 kapalı alanda üretim yapmaktadır.
Daha fazla bilgi için lütfen websitemizi ziyaret ediniz.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

FEM METAL SANAYİ VE TİCARET firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder