Çalışma saatleri:
24 SAAT AÇIK

Alışveriş Merkezi İçerisinde, Doğum Günü Düzenleme, Araca Servis, Oyun Parkı, AloServis, Firmasec.com, Kahvaltı, Parti Salonu, 24 Saat Açık, ...


Mc Donald`s restoranları - TÜRKİYE / AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

Etiketler

KonumYorumlar (5)

 • TANER ÖYKE 11 yıl önce

  BAYRAMDA KIZIM CÜZDANINI AFYON MC DONALDS'DA UNUTMUŞ, KÜTAHYA'DA FARKETTİK. HEMEN ARADIK ÇALIŞAN ARKADAŞLAR İNANILMAZ YARIMCI OLDU, HEM ÇOK KİBARDILAR HEM DE BİRGÜN SONRA ELİMİZE ULAŞTIRDILAR, ÇOK MEMNUN OLDUK VE ÇOK TAKDİR ETTİK.

 • ENES SAĞİŞ 10 yıl önce

  Geçen gün orada okul çantam kaldı ve bizzat kendileri okuluma bana getirdi.

 • ERKAN KIVRAKOĞLU 9 yıl önce

  Afyondaki Mc'te yemek yemek için mola verdik fakat diğer Mc donaldslardaki kampanyaları ürünlerin burada olmadığını farkettik. Satış temsilcilerinden bu konuda bilgi almak istedik, onlar da bunu teyid etti... Nasıl olurda Afyon gibi önemli bir konumdaki bu müessesenizde kampanyalar olmaz şok olduk ve hiçbirşey yemeden çıktık. Umarım ilgilenirsiniz.

 • AHMET ZİYA ÖZTOPRAK 6 yıl önce

  Ankara İzmir yolculuklarımda MC DONALDS AFYON'a mutlaka uğruyorum. Sebebi: Söz konusu işletmenin, yiyecekler başta olmak üzere sunduğu hizmet kalitesini açıldığından beri koruyup sürdürmesidir. Bu değerlendirmeyi yararlandığım diğer MC DONALDS'larıda dikkate alarak yapıyorum. Yönetici ve çalışanlara, müşteriye olan saygılarından dolayı teşekkür ederim.

 • SONERTANRIVERDİ 5 yıl önce

  30. 08. 2016 tarihinde sabah 03: 00, 04: 00arasi antalya ya giderken uğradım, neymiş et ürünleri yokmuş. Çok komik geldi bana hemen çıktık oradan

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

MC DONALDS AFYON firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder