XXI. yüzyılda pasifize edilen yaşamların içerisine biraz hareketlilik kazandırmak ve doğayla insan bütünleşmesini fiziksel olarak sağlama kaygısı kuruluşumuzun başlangıç noktasıdır. Asırlarca tabiat ve insan bütünleşmesini yaşadığımız insanlık tarihinde kopuşun başlangıcı olarak gördüğümüz bu yüzyılda oluşumumuzun sebebi çevre ve insan arasında bir köprü kurmaktır. Bu köprünün içerisine yerleştirdiğimiz oyun grupları, pergoleler, kameriyeler, köprüler, fitness aletleri bu amacımıza hizmet eden tasarımlarımızdır.
Tasarım ve oyun anlayışına yeni bir soluk getiren park dizayn ailesi doğal malzemeleri merkeze alarak çocuk gelişimine önemli katkılarda bulunma çabasıyla kurulmuştur. Çocukların psiko motor gelişimi üzerinde etkili izler bırakan tasarımlarıyla yaşamı renklendirmeyi hedef alır.
Vizyon ve misyon sahibi kuruluşumuzun en önem verdiği olgu güvenliktir. İnsan hayatını ve çocuk sağlığını kendi kazancından ön planda tutan kuruluşumuz özellikle oyun grupları konusunda titiz davranmaktadır. Bu hassasiyetimiz alanında uzman mimarlar ve çocuk gelişim uzmanlarıyla ortak çizgide buluşmamıza neden olmuştur. Orjinal tasarımların yanında zengin renk seçeneği sunan firmamız üretim aşamasının her evresinde ürünlerimizi kontrol altında tutmaktadır. Test etmeden hiçbir ürünümüzün montajı yapılamamaktadır. Hem eğlenceli hem de güvenli bir gelişim imkanı sunan kuruluşumuzun çocuk sağlığını merkeze aldığı bu çalışmalarıyla ispat olmuştur.
Çocuk gelişimi yanında yetişkin sağlığını göz ardı etmeyen firmamız aynı kalitede ürettiği fitness aletleriyle de toplum sağlığına hizmet vermeye devam etmektedir. İnsanların kentsel yaşam içerisinde sadece yürüyüş bantlarıyla sınırlı olan fiziksel hareketlerine yeni bir bakış açısı getirerek fitness salonlarını halka açmıştır. Yaptığı aletlerle her türlü kas gelişimini destekleyen Park Dizayn kuruluşu sağlık uzmanlarının tavsiyeleri doğrultusunda oluşturduğu fitness aletleriyle yeni tasarımlar oluşturmaktadır.
İnsan sağlığı yanında çevre düzenlemesi konusunda da hizmet veren firmamız özellikle kullandığı ahşap malzemelerin kalitesiyle dikkat çekmektedir. Ahşabın usta ellerde şekillendirilmesi sonucunda ortaya çıkan köprü, kameriye ve pergolelerde oluşturulan özel tasarımlar insanların rahatlayıp kendini bulacağı ortamların yaratılmasına katkıda bulunmaktadır. Yapım ve montaj aşamasına kadar takip edebileceğiniz ürünler peyzaj mimarlarının desteğini alarak vücuda getirilmektedir.
Yurtiçi ve yurtdışı satışları konusunda uzmanlaşan firmamız insanı merkeze aldığı için tercih etmeniz gereken bir dizayn kuruluşudur. Türk Standartları Enstitüsü tarafından onaylı olan ürünlerimiz iki yıl garantili olup tasarımları fuarlarda yoğun ilgi görmüştür. Kentsel yaşam içerisine çağdaş bir görünüş kazandırmanın yanında çocuk ve yetişkin sağlığı konusunda açmış olduğu perspektifle dikkati çeken Park Dizayn vizyonunu ve misyonunu sizin istekleriniz doğrultusunda geliştirmeye devam edecektir.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

PARKDİZAYN firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder