RICH FASHION
Zenginler giyim, temelleri 1994 yılında Paris^de atılmış, 2009 haziran ayında ise üretimini Türkiye ye taşımış, ana faaliyet konusu bayan dış giyim ürünleri üretimi olan bir firmadır. Konfeksiyon üretimine ilişkin gelişmiş teknolojiye ve yenilikçi her türlü tekniğe açık yatırım anlayışını benimseyerek, sektör içerisinde kabul görmüş bir firma hüviyyetine kavuşmuştur.
Bugün itibariyle dünya modasının merkezlerinden biri olarak kabul edilen Paris de, 25 kişilik profesyonel ve yenilikçi bir tasarım ekibine sahip olan Zenginler Giyim, bu ekip tarafından kurgulanan tüm hayalleri İstanbul da gerçeğe dönüştürüyor.
Genç ve dinamik giyim tarzını benimseyen müşteri kitlesine hitap eden tasarımlarımız, Avrupa ve Türkiye de birçok seçkin markanın vitrinlerini süslerken, Tasarımdan sevkiyata kadar tüm sürecin bünyesinde gerçekleştiği firmamız, esnek ve çok yönlü üretim yapısı, toplam kalite anlayışı ve ISO 9001 değerleri çerçevesinde her geçen gün gelişmekte ve büyümektedir.

MİSYON
Maksimum derecede müşteri memnuniyeti ilkesi ile;
Her geçen gün artan ve değişen müşteri beklentilerini karşılayabilmek için sürekli iyileştirme ve Ar - Ge çalışmaları yaparak, ve teknolojik yenilikleri izleyerek, istenen kalite standartlarında üretim yapmak.
İnsan ve çevre dostu ürün üretmek.
En kısa termin süresiyle daima müşterilerimizin yanı başında olmak. Farklı ve özel ürün seçenekleri ile Avrupa ülkelerinin aranan tekstil tedarikçisi olmak ve ülkemizin ihracat gücünü artırmak.

VİZYON
Üretimden insan kaynaklarına, müşteri ilişkilerinden Pazar beklentilerine, yan sanayiden teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmelliyetçi yönetim politikasıyla, müşteri memnuniyeti merkezli sistematik çalışmalarla, tekstil sektöründe lokomotif olmak.
Dünya tekstil pazarındaki değişen talepler doğrultusunda, istikrarlı kalite üretimi ile güvenin simgesi olmak ve bu anlayışla markalaşmak.
Her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak, bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve toplumsal gelişmeyi hızlandırmak.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ZENGİNLER GİYİM firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder