WebdenAlsak Bir Kaya D. T. M Kuruluşudur.

2007 yılından itibaren WebdenAlsak adresiyle satışlarını sürdürmeye karar vermiştir. Amacımız Dünyanın ve Türkiyenin en prestijli markalarını siz değerli müşterilerine elektronik ortamda hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla sunmak. Hedefimiz teknoloji ürünlerini özel bir hizmet anlayışıyla, hem güvenli, hemde hesaplı bir şekilde tüketiciyle buluşturmak.

Neden online satış. Neden WebdenAlsak.
Her yenilikte olduğu gibi başlangıçta şüpheyle karşılanan online alışveriş sistemi, zaman geçtikçe hem tüketicilerin hem de sanal mağazaların edindikleri tecrübelerle kurumsal bir yapıya dönüşmekte. İnternetin yaygınlaşmasıyla başlayan, büyük şehirler dışında kalan bölgelerdeki mağazaların azlığı ve her ürünün her yerde bulunamaması gibi olumsuzlukların etkisiyle hız kazanan online alışveriş sistemi, sağladığı diğer avantajlar sayesinde giderek daha geniş bir kesime hitap etmeye başladı. Alışverişe ayrılan zamanı azaltmak, bilgisayar başında otururken hiçbir etkene bağlı kalmadan, ürün hakkında detaylı araştırma yaparak karar vermek; sanal mağazacılığın sağladığı önemli kolaylıklardandır.
Online satışta tüketicinin zihnini bulandıran güven sorunu ise aslında sadece sanal alışverişte değil klasik alışveriş biçiminde de aşılması gereken bir sorundur. Bir işletmeyi ya da mağazayı değerlendirirken; hizmeti hangi ortamda verdiğine değil, nasıl hizmet verdiğine ve deneyimlerine bakarak değerlendirmenin daha yerinde olduğu düşüncesindeyiz. Çünkü iyi ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiş, sorumluluk sahibi kuruluşlar, tüketicinin güvenini kazanarak ayakta kalmayı başarmıştır. Biz Kaya D. T. M olarak bu güveni kazandığımızı düşünüyor ve referanslarımızla da bunu kanıtlıyoruz. WebdenAlsak'un de aynı çerçevede ve anlayışta değerlendirileceğini biliyoruz.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

WEBDENALSAK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder