İZMİR İNGİLİZCE KURSU ENGLISH WEST

İngilizce'yi 4 kat hızlı öğrenin!

Dünyanın 5 kıtasında, 23 ülkede, 1 milyon öğrencinin hızlı İngilizce öğrenmesini sağlayan bir yöntemle İngilizceniz'i geliştirmek mümkün!

Cambridge Bulgusu

Cambridge Üniversitesi bütün dünyada öğrencilerin Cambridge Preliminary sınavı düzeyine ortalama 350 saatte (4 öğretim yılında) ulaşabileceğini saptamıştır. İngiltere dışındaki okullarda kullanıldığı şekliyle Callan Metod öğrenciyi 80 saatte (1 öğretim yılı) bu sınava yetiştirir ancak biz Türkler Batı - Avrupa dili yerine Ural Altay dilini konuştuğumuz ve elbette Londra'da yaşamadığımız için bu süre 140 saate ulaşmaktadır. Cambridge First Certificate (C. F. C. ) için ise ekstra 156 saatlik bir program yeterli olmaktadır. Özetle Türkiye koşullarında hiç İngilizce bilmeyen bir kursiyerimiz geç kalmalarla birlikte ortalama 300 saatte CFC seviyesine yani 14 tense ve 2450 kelimenin kursiyer tarafından konuşulduğu seviyeye ulaşmaktadır.
English West hakkında

5 kıta, 23 dünya ülkesi ve 400'den fazla dünya okulunda kullanılan Callan Metod, dünya devleri FIAT, IBM, PHILIPS, HONEYWELL ve OLIVETTI gibi çok uluslu firmaların yönetici ve personelinin İngilizce eğitimlerinde 1960 yılından beri kullanılıyor. ENGLISH WEST, zorlu Callan Teacher Training eğitimini başarı ile tamamlamış Türk ve anadili İngilizce öğretmenlerle klasik sistemlerden 4 kat daha hızlı eğitim veriyor ve İngilizce konuşma becerisi kazandırıyor.İzmir'de İngilizce eğitimin köklü markası ENGLISH WEST, tüm dünya okullarının İngilizce eğitimdeki ortak tercihi Callan Metod ile İngilizceyi İzmirlilere çeyrek zamanda konuşturarak öğretiyor. Good, better the West sloganı ile İzmir'lileri KPDS, TOEFL, ÜDS, IELTS, Cambridge, TOEIC, Proficiency, YDS sınav hazırlık programlarına Türk ve anadili İngilizce olan profesyonel öğretmen kadrosu ile hazırlayan English West, Callan Metod destekli konuşma İngilizcesi, TOEIC, Business English, birebir özel İngilizce dersleri yanında çocuklar için İngilizce, orta öğretim dil destekleme programları ile de geleceğin bireylerini bugünden yetiştiriyor. Yurtdışı eğitim ofisiyle 21 yıllık tecrübesi ile tüm dünyanın kapılarını açan English West, yurtdışında İngilizce ve diğer dünya dilleri için İzmirlilere köklü çözümler sunuyor, onlara kariyer ve iş dünyasının kapılarını açıyor. İzmir ENGLISH WEST ile İngilizce öğreniyor, dünyaya ENGLISH WEST ile entegre oluyor.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ENGLISH WEST firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder