ACAR NAKLİYAT

ISO 9001 - 2008 OHSAS 18001

Kimyevi Madde Taşımacılığı
Kuru Yük Taşımacılığı
Slobas Taşımacılığı
Ürüne Odaklı Proje Taşımacılığı
Depolama
Personel TaşımacılığıGÜVENiLiR, HIZLI, EKONOMiK
ACAR NAKLİYAT İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ. 1990 Yılında Ulaştırma Sektörünün; kara ulaştırma, yük taşımacılığı ve depolama, personel taşımacılığı ve lojistik bileşenleri alanında faaliyet göstermek amacı ile İstanbul/TÜRKİYE Merkezli olarak kurulmuştur. Kurulduğu gün ilke haline dönüştürdüğü "ÖNCELİKLERİMİZİ MÜŞTERİLERİMİZİN ÖNCELİKLERİ BELİRLER" sloganıyla geride bıraktığı 19 yılda bu ilke ve misyonunu ROYAL CERT ISO 9001 - 2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası ve TS OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası ile taçlandırmış kurumsal ve köklü bir kuruluştur.

Globalleşme süreci içerisinde bulunan dünyamız da, bu sürece paralel olarak her gün gelişen ve gelişmek zorunda olan ülkemizin'Jeostratejik'konumu ve öneminin bilinci ile hareket eden şirketimizin, ilgi duyduğu ve faaliyet gösterdiği taşıma sektörün de uzman ekiplerle kesintisiz sürdürdüğü AR - GE çalışmaları neticesinde, coğrafi konumu, dinamik iş ve üretim gücü nedeni ile dünya ekonomisine yön veren gelişmiş dünya devletlerinin bu süreçte ülkemiz için öngördükleri'KITALARARASI LOJİSTİK ÜST ÜLKESİ'rolünü ve görevini başarı ile yerine getirebilmesi için lojistik hizmet alan ve lojistik hizmet veren tüm ülkemiz kuruluşları gibi kendisini sorumlu ve görevli kabul etmiştir.

Bugün Acar Nakliyat Ar - Ge birimleri tarafından hazırlanan raporlar doğrultusunda planlanan tüm projelerini ülke genelinde istikrarlı bir şekilde yatırıma dönüştürmüş; kendisine ait 1. 000 m2 si kapalı, toplamda 10. 000 m2 gümrüksüz depolama alanı ve makine parkında mevcut özvarlık 30 araçlık karayolu taşıt filosu ile, personel taşımacılığı, tehlikeli tehlikesiz Kimyevi Maddeler, kuru yük, kuru ve yaş gıda, ağır iş makinaları, gabari ve gabari dışı ürüne odaklı proje yük taşımacılığı faaliyetlerini yurt içi ve yurtdışında; kapıdan - kapıya (Door the Door), Multimodal ve Kombine taşıma sistemleri ile icra edebilecek bilgi, donanım ve altyapı yeterliliğine sahip konuma ulaşmış olmanın kazandırdığı artı değerleri müşterilerimiz ve sektörümüzle paylaşmanın mutluluk ve gururunu yaşamaktadır.

ACAR NAKLİYAT; "Doğru zamanda doğru yerde doğru kararı verme" stratejisi, bilgi ve teknolojiye dayalı lojistik hizmet anlayışı ile, konusunda uzmanlaşmış eğitimli kadrosu ile müşteri beklentileri ve taleplerinin de ötesinde hızlı, kolay ve ekonomik alternatifler üreterek başarı ve kalite grafiğini daha da yukarılara taşımanın azmi ve kararlığı içerisindedir.

ACAR NAKLİYAT; Bugüne kadar verdiği kaliteli ve güvenilir çalışmalarıyla sizlere de hizmet vermekten ve işbirliğinizden mutluluk duyacaktır.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ACAR NAKLİYAT firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder