Şirketimiz 2000 yılında Kavacık - Beykoz/İstanbul'da kurulmuştur. İlk faaliyetine ithal ve yerli bitki satışı ile başlayan firmamız her geçen gün sektörl ilgili, dünyadaki ihtiyaçların gelişimini takip ederek bugün artık tasarım ve uygulamada suyu, yeşili ve ahşabı birleştirerek, özgün bir değer ve anlam katan, hep daha güzeli ve daha iyiyi hedefleyen bir yolda ilerlemektedir.

Dinamik ve genç kadrosuyla arık TURKUAZ ithal ve yerli bitki satışı yanında 2004 yılında girmiş olduğu dış mekan ahşap sektöründe hızla ilerlemiş ve bugün 2000 m² kapalı 2500 m² açık alana sahip olan emprenye tesisiyle imalatına devam etmektedir.

Ahşap sektöründe Hemel markası ile yapılan işbirliği sonucu emprenye malzemesi olarak Tanalith - E ve Tanatone kullanılmaktadır. Ayrıca şeffaf emprenye işlemlerimiz de vakum sistemli özel makinalarla yapılmaktadır.

Firmamız özel tasarım ahşap ürünlerinin yanı sıra hepimizin ve dünyanın geleceği olan çocuklarımızı da unutulmamış ve onların sadece oynayıp vakit geçirmelerini değil aynı zamanda zinde bir vücut, sağlam bir irade ve zekaya sahip olabilmelerini; zevkli ve coşkulu vakit geçirmelerini sağlayabilecek özel tasarımlar ve Avrupa standartlarında ve ölçülerinde oyun grubu imalatları yapmaktadır. Firmamız, oyun gruplarında Türkiye temsilcilik haklarını aldığı Blue Rabbit, KBT ve Huck Seiltechnic firmalarıyla çalışmaktadır.

Dizayn ve tasarım anlayışında hep farklılık ve yenilikleri izleyen; estetik, fonksiyonel, değişen dünya koşullarına uyumlu ve süreklilik sağlayıcı özellikte olmalarını hedefleyen firmamız, konusunda deneyimli çalışanları, uzman kadrosuyla yurt içi ve yurt dışında önemli projelere imza atmış bulunmaktadır.

İnsan - sanat - doğa ilişkilerini uyumlu bir denge ile gerçekleştirmeyi hedefleyen firmamız için siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti 1. derecede öncelik oluşturmaktadır ve oluşturmaya devam edecektir.

Vizyonumuz ve misyonumuz, peyzaj tasarımı ve uygulamaları konusunda farklı ve haklı bir ayrıcalığa sahip olan firmamızın amacı; mevcut her türlü kaynağın verimli bir şekilde kullanılarak çevreyle uyumlu, sanat prensipleri çerçevesinde, disiplinlerarası sürdürülebilir tasarımlar oluşturmak ve böylece konusunda öncelikle Türkiye olmak üzere Orta Doğu ve Avrupa çapında tanınan, öncü ve aranan bir kuruluş olmaktır.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

TURKUAZ FİDANCILIK PEYZAJ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder