Su Tesisatı İşlerinizde tecrübeli tesisatçı ustalarımızla hizmetinizdeyiz. Binalarda ve dairelerde kullanılmış eski su tesisatı boruları zamanla çürümeye ve su sızdırmaya başlar aynı zamanda içlerinde pis tortular oluşmaktadır. Bu durum su tesisatı borularınızın değişmesini gerektirmektedir. Duvar içlerinde ve fayans altlarında kalan kısımlarda oluşan çatlamalarda ve çürümelerde ise daha kötü durumlar ortaya çıkmaktadır. Dairenizde çeşitli yerlerden su sızıntıları çıkmakta hatta alt komşunuzun tavanından akıtmaktadır. Bu gibi durumlarda su tesisatında çatlka veya çürük kızım tesbit edilip o bölüm onarılır fakat bu bir geçici çözümdür çünkü çürümüz boru bir başka gün başka yerinden su sızdıracaktır. Bu nedenle daire içindeki eski su tesisatının komple yeilenmesi uzun vadede daha ucuza gelecetir, sağlıklı olmasıda artı avantajı olacaktır. Daire içi şu tesisatlarınızda oluşan çürüme kırılma gibi durumlarda duvarları kırmadan plastik boru ile duvar yüzlerinden yeni bir tesisat çekmekte bir çözümdür fakat plastik boru sağlık açısından zararlı olduğu için kullanılması önerilmez. Günümüzde bütün gelişmiş ülkelerde plastik boru kullanımı yasaklanmıştır.
Dairenizde ihtiyacınız olan tüm daire içi ve daire dışı tadilatlarınızda mutlaka tecrübeli tesisatçı ustalarımızdan fikir alınız. Tesisatçı ustalarımız aynı zamanda bakır boru kaynağı, oksijen kaynağı ve elektrik kaynağı alanlarında tecrübelidir.
Unutmayın insan vücudunda damarların sağlık açısından önemi neyse binalarınızda, dairelerinizde de su tesisatı borularınızın önemi en az o kadardır.DOĞALGAZ TESİSATI
Alanında uzman Makine Mühendisleri ve Tesisat Teknisyenlerimizle doğalgaz tesisat işlerini gerçekleştiriyoruz.
İGDAŞ yetki belgesine sahip mühendislerimizin hazırladığı projelere uygun olarak, İGDAŞ yetki belgeli Tesisat Teknisyenlerimiz tesisatın imalatını gerçekleştirmektedir. Gerçekleştirdiğimiz tesisat uygulaması, İGDAŞ tarafından incelendikten sonra sızdırmazlık testi yapılmaktadır. Yapılan uygulamanın sorunsuz olması durumunda İGDAŞ tarafından müşterimize Doğalgaz Uygunluk Belgesi verilmektedir.

İGDAŞ standartlarına uygun olarak yapılan çalışmalarda, estetik görünüme de önem verilmektedir. Müşterilerimizin istekleri tüm yönleriyle değerlendirilip sonuçları kendisine bildirilir. Bu noktada sistemin verimli ve sağlıklı çalışması esas gayemizdir.ATIK SU TIKANIKLIKLARI TESPİTİ VE TIKANIKLIK GİDERME

İşyeri ve konutlarınızda, atık su giderlerindeki tıkanıklıklara kesin çözüm.

Binanızı kırıp dökmeden özel kamera sistemlerimizle kanal tesisatınızda arıza sebebi tespit edilmektedir.

Arıza tespitiyle kanal açma ve kanal yıkama cihazlarımızla gereken müdahale yapılarak arıza giderilmektedir.

Bir konutun kanal tıkanıklığı arızası giderilirken, kanal içinden çıkartılan katı cisimler son teknolojiye sahip cihazlarımız tarafından görüntülenir.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

GÜNER TESİSAT firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder