KİMYA
KOZMETİK


Ayna Güz. Sal. İşl. Ltd. Şti. 1979 senesinde cilt bakımı, kuaför salonu, sauna, vücut bakımı, jimnastik hizmetlerinin verildiği Türkiye'de tam teşekküllü kurulan ilk güzellik salonudur. 28 sene önce hizmet vermeye başlamış olan Ayna Güzellik bugün de yoluna aynı titizlikle devam etmekte ve yenilikleri günü gününe takip etmektedir. Bu sebepledir ki 1988'den itibaren hizmetlerine ithalatı da eklemiştir. 1992 senesinden itibaren de Everlash kirpikleri, Refectocil Marka kaş ve kirpik boyaları, Beautyfiy, kirpik permaları ve c - line cihazları, jet set protez tırnakları ve süsleri, Christian marka pudra kaş boyalarının Türkiye'deki tek yetkili satış temsilcisi olmuştur.
Güzellik alanında yenilikleri Türkiye'ye ilk getiren, ürünlerin kullanımı ile ilgili eğitimi veren güzellik uzmanı Handan Erciyes 33 yıldır sürdürdüğü mesleğini hala büyük bir sevgi ve titizlikle yerine getiriyor. Ayna Güzellik Salonu bünyesindeki profesyonel, eğitim sertifikalarına sahip uzmanlardan oluşan personelinin en kaliteli hizmeti sunabilmeleri için eğitime önem veriyor. Ayna dünyadaki yenilikleri sürekli takip ederek saygın müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor. Hizmette ve ürün kalitesinde hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulması her zaman birincil amacımız.
Müşteri siparişlerininin gün içerisindeki teslimatlarının zamanında yapılması önemlidir. Satışlarımız perakende ve toptan yapılmaktadır. Toptan satışlarımız 60 a aşkın bayi ağına gerçekleştirilmektedir. Perakende satışlarımız ise İstanbul içerisinde kendi satış personeli araç filomuz ile kapıdan kapıya servis vermektedir. Bağdat Caddesindeki mağazamızdan da ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Türkiye'nin dörtbir yanına APS ve Kargo ile gönderimlerimiz de mevcutdur.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

AYNA KOZMETİK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder