EMRE MÜŞAVİRLİK KALİBRASYON VE TURİZM DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

EMRE KALİBRASYON MERKEZİ, endüstrinin ölçüm ve test cihazlarının kalibrasyonu, bu kalibrasyonların eğitimi konularında hizmet vermektedir.

EMRE KALİBRASYON MERKEZİ yapılan ölçümlerin Ulusal/Uluslararası ölçüm standartlarına izlenebilirliğini, güvenilirliğini belgelendirmek amacı ile TÜRKAK'a akreditasyon için başvurmuş ve 10. 10. 2005 tarihinde elektrik, boyut, basınç ve tork kalibrasyonu konularında TE EN IOS/IEC 17025'e göre akreditasyon belgesini almıştır. Kullanılan standartları UME'ye (Ulusal Metroloji Enstitüsü), TÜRKAK'a (Türk Akreditasyon Kurumu) akredite, UKAS'a (United Kingdom Accreditation Service) akredite, DKD'ye (Deutsche Kalibrier Dienst) akredite kalibrasyon laboratuarlarına izlenebilir olup elektrik/elektronik, boyutsal/mekanik, basınç, vakum, tork ve sıcaklık alanlarında hizmet vermektedir.

Emre Kalibrasyon, TSE'den Laboratuar Yeterlilik Belgesine sahiptir.

Emre Kalibrasyon ayrıca enerji santralleri, Rafineriler ve ağır sanayilerdeki entegre ekipmanların kalibrasyon hizmetlerini vermektedir. Bu hizmetler gezici kalibrasyon laboratuarı ile gerçekleştirilmektedir.

EMRE KALİBRASYON MERKEZİ, 1993'te yerleşik ve gezici kalibrasyon laboratuarlarını kurmuştur.Kalibrasyon Hizmetleri

Etiketler

Yorumlar (1)

  • SAVAŞ KARGIN KARGIN 7 yıl önce

    98 den beri çalışıyoruz

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

EMRE KALİBRASYON MERKEZİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder