İsveç’in ileri seviye sağlık teknolojisi ve tıp alanında dünya birinciliğinde ki başarısı şimdi aynı formatta Türkiye’de!

İsveç Klinik tüm sağlık hizmetlerinde etik ilkelerden asla ödün vermeden tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, nitelikli sağlık çalışanı yetiştiren, seçkin kadromuz ile; uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışıyla bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren öncü bir sağlık kuruluşudur.

Etiketler

KonumYorumlar (4)

 • ADNAN AKMAN 7 yıl önce

  Saç ekiminde çok başarılılar

 • YILMAZ AKÇA 4 yıl önce

  İlgililer baya özellikle mehmet bey

 • ŞAHİKA YILMAZ 4 yıl önce

  Çok kalabalık olmasının dışında doktorlarlada görüstüm. Bana aralarından en samimi davranan, her sorumu profesiyonelce yanıtlayan burası oldu. Emre Bey sağolusun ben gelmeden öncede heycanımı kafamdaki soruları gidermek için çok ilgilendi. Doktor Memet Beyede yaptıgı iş için güller yüzlülüğü için çok teşekkür ediyorum, şuan iyileşme sürecindeyim ama günden güne daha da güzel sonuçlar görüyorum! Ameliyatı ve Doktoru araştırıp düşünmekten bağzı farklı şeylere dikkat etmiyor insan bağzen, ben 1Gün kaldım Hastanede ve yanımda refakatcı kimseyi istemedim. O 1 gün içinde bir an olsun keşke yanımda biri olsaydı demedim. Çalışanları ve Hemşireler çok ilgili ve samimilerdi, temizlik konusunda benim rahatlıgım konusunda veya sadece birinin olup iki çift sohbet edebilmek konusunda meltem Hanım Hemşireye nekadar teşekkür etsem azdır! En samimi refakatcının çekmiyeceği derdi çektiler. Hakkınızı ödeyemem! Isımlerini yazmadıgım bütün çalışanlara da binlerce tesekkürler, hiç düşünmeden önerebileceğim bir Hastane. Hastane demek soğuk kalır..

 • DERYA KOZALAK 3 yıl önce

  cok ilgili ve sicakkanlı personeli olan bir klinik en azindan gidip gorusun derim sac ekimi yaptiracaklar ucretsiz sac analinizi yaptirip bilgi alin

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

İSVEÇ KLİNİK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder