34 yıllık iş tecrübesini günümüz teknolojisi ile birleştirerek her geçen gün daha da büyüyen Emintaş Mermercilik, Geçit Mahallesindeki 1153m2'lik işyerinde faaliyetlerine mutfak tezgahları, yer döşemeleri, su jeti çalışmaları ve duvar kaplamaları alanlarında devam etmektedir. Emintaş Mermercilik, yurt ekonomisine daha fazla katkı sağlamak amacıyla, yeni pazar imkânları yaratma ve daha fazla müşteri kitlesine ulaşma çabasını her geçen gün daha yoğun bir biçimde sürdürmektedir.
Mermerin insanla tam bir bütün olduğu mutfaklardaki kullanımı üzerine adeta bir ihtisas yapan Emintaş Mermercilik, özellikle 2012 yılından bu yana mutfak tezgahı yapımında iddiasını ortaya koymaktadır.
Emintaş Mermerciliğin ana ilkesi müşteri memnuniyetidir. Bunun için müşterilerin taleplerini doğru tespit etmek, uygun fiyat politikası belirlemek, kaliteli ürün ve hizmeti en hızlı şekilde sunmak konusunda yapılan çalışmalar tüm hızıyla devam etmektedir.
Emintaş Mermercilik mermer ile insanın buluştuğu noktadaki kaliteli duruşunu her geçen gün sağlamlaştırarak sürdürmektedir.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

EMİNTAŞ MERMER VE GRANİT firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder