TARİHÇE

Şirketimiz 1995 yılından bu güne, 0 Km. Ithal ve 2. El Yüksek model Citroen, Peugeout basta olmak üzere otomotiv kategorisinde ve bu çıkma ve sıfır yedek parçalarda hizmet vermektedir. Firmamız, lüks kategorisinde yer alan otomobillerin satışını yapmaktadır.

Yüksek kar amacı gütmeden, müşteri memnuniyetini ön planda tutan kuruluşumuz, müşterinin istediği veya sipariş vermiş olduğu aracı en kısa zamanda temin etmektedir. Galerimiz her türlü hasara, felakete ve zarara karşı kaskoludur.

Her türlü binek otomobil ve suv tarzinda Avrupa ve Amerika'dan ithal araçlarımızın 0 km. siparişlerinizi verebilir, uygun ödeme şartları, banka kredisi ve takas imkanlarindan faydalanabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

18 Yıldır faaliyet gösterdiğimiz rekabetin her geçen gün daha da arttığı otomotiv sektöründe kaliteli ürün seçeneklerini, tüketicinin ihtiyaçlarını kaliteli ürün ve fiyat dengesini maksimum düzeyde tutarak karşılayacak şekilde sunmaktır. Teknolojinin her geçen gün kendini yenileyerek tüketicinin tasarrufunu arttırıcı yeniliklerinden tüketiciyi haberdar etmektir.

VİZYONUMUZ

18 Yıldır İstanbullular Oto Servis olarak kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde, otomotiv sektöründe ürün kalitesini ve kurumdal kimliğini ispatlamış, bayiliklerini üstlendiğimiz firmalarla yaptığımız işbirliği ile tüketiciyle el ele büyümek hedefindeyiz.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

İSTANBULLULAR OTO SERVİS firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder