Linatoys Ailesi olarak 1993'de başlamış olduğumuz koltuk minderi imalat atölyesini zamana ve piyasanın gereklerine uyarak önce sandalye minderleri sonra plaj minderleri, plaj şemsiyesi gibi işlere yöneldik. Eski yapmış olduğumuz işleri bırakmadan, anaokulu sektörünede yavaş yavaş girmiş bulunmaktayız. İstanbul'dan tüm Türkiyeye ve yurt dışında 5 ülkeye anaokulu malzemelerinden sünger (minder) grubunun ve kreş yataklarının ( kampet ) imalatını yapmaktayız.

İmalatını yapıp sattığımız ürünlerin dışında, bizim satış politikamıza uyan bazı ürünlerin de alım satımını yapmaktayız.

Yaptığımız ticaretin hepimizin en önemli varlıkları olan çocuklarımızın ellerinden geçtiğinin farkında olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. İşimizi sadece ticaret olarak değil, çocuklarımızın geleceklerinde ne şekilde yarar sağlıyabileceğimizi düşünerek ve en önemlisi kansorejen madde içeren hammadeleri kullanmamaya çalışarak sürdürüyoruz.

Güzel olanı üretmeyi kendisine hedef seçen '' Linatoys Anaokulu Malzemeleri '' yarının takipçisi ve güzel olanın öncüsü olmaya devam edecektir.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

LİNA TOYS firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder