siverek ÖZEL MERKEZ Sürücü Kursu Olarak 2014 yılından itibaren teknolojik cihazlarla donatılmış, sıcak bir ortamda ehliyet sahibi olmak isteyen vatandaşlarımıza kaliteli ve seviyeli bir hizmet sunmaktayız. Trafik eğitimi alanında yoğun emek ve deneyimin sonucu, … Sürücü Kursu olarak toplumsal kültürümüze bir trafik bilinci ve davranış biçimi katmak amacıyla SİVEREK’TE sizlerin hizmetindeyiz.
Her geçen gün trafikte onlarca insanımızı trafik canavarına kurban olarak veriyoruz ve biliyoruz ki; bu kazaların büyük bir kısmı sürücü hatalarından kaynaklanmaktadır. Bizlerde siz değerli insanlarımıza, kursiyerlerimize temel eğitimlerinizi verirken, eğitimi vazgeçilmez bir unsur olarak ele alıyoruz. Bu kapsamda ise birbirinden güzel çalışmalarla, her geçen gün yenilenerek, daha modern bir şekilde sizlerin karşısına çıkıyoruz. 2014 yılında Siverek’te “Ehliyetini Bizden Al Tedbirini Garantiye Al’’ sloganıyla çıktığımız yolda, yılların vermiş olduğu tecrübe ve görev bilinciyle eğitimin asıl yuvası olmaya kararlıyız.
Değişik marka ve modellerde birçok araçla kursiyerlerimize direksiyon eğitimlerinde de mükemmel bir eğitim vermeye çalışıyoruz. Ülkemiz genelinde, direksiyon eğitimlerinin yetersiz verildiğini biliyor, bunun milletimiz için büyük bir eksiklik/yanlış olduğunu vurgulayarak bu sorunun üzerine gidiyoruz. Bu bilginin ışığında tüm kursiyerlerimize akan trafikte araç kullanabilecek duruma getirebilmek için çalışıyoruz. Eğitmen kadromuz oldukça geniş olmakla beraber, bayan kursiyerlerimiz için bayan hocalarımız da uzman kadromuz arasında yer almaktadır

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

SİVEREK ÖZEL MERKEZ SÜRÜCÜ KURSU firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder