Sakaoğulları Danışmanlık olarak,

Şirket statüsündeki müşterilerimizin; müşteri hizmetlerinin tüm kanallarını yönetmek, müşteri memnuniyeti, bağlılığı ve değeri yaratmak, bu kanallarla yapılan satış odaklı projelerle müşterilerimize yeni gelirler sağlamak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Hizmet verdiğimiz firmalara Finans, Banka, Sigorta, Sağlık, Medya, Tüketici Malları, Gıda Üretim - İçecek, Bilgi İşlem ve Servisleri, Telekomünikasyon, İş Ekipmanları ve Mühendislik, Otomotiv, Sanayi, İş Sağlığı ve Güvenliği vb. sektörlerindeki tecrübemiz ile Satış ve Pazarlama alanında marka olgusunun önemini bilerek, doğru satış stratejileri, hedefler ve sektöründe bilgi sahibi personel ile daha düşük maliyetlerle birlikte hedefledikleri karlılık noktasına ulaşmalarını sağlayarak tam anlamı ile çözüm ortağı olmaktayız.

Biz, İşbirliği yaptığımız kurum ve kuruluşların organik yapılarına, kurum kültürlerine ve işleyiş sistemlerine uyumlu bilgi, birikim ve deneyim bilincini hedefleten, sonuca odaklı hizmetlerimiz ile hem kurumsal hem de bireysel alanda değer katkısı sağlamakta ve müşteri memnuniyetlerini artırmasından yeni müşteri elde edilmesine, kurum kimliğinin belirlenmesinden markanın yaygınlaştırılmasına kadar birçok sürece etki eden kriterlerin ve çağrı merkezinin doğru, etkin ve performansı yüksek bir yapı haline getirilmesinde etkin rol oynamaktayız.

Çağrı merkezi sektöründeki 10 yıllık deneyimimiz ile sektörün gelişmesine katkı sağlayan en küçük yapı taşından anahtar teslim çözümlerine kadar tüm işleyiş süreçlerini uzman bakış açısı ve yöntemleri ile ele almakta, çağrı merkezi ve müşteri ilişkilerinde uzmanlaşmış kadromuz ile stratejik destek ortağınız olmaktayız.

Firmanızın reklam ve pazarlanması, alternatif dağıtım kanalları, Back Office süreçleri, Çağrı Merkezi Hizmetleri, Veri Yönetimi ( Veri Giriş - Veri Temizleme - Veri Tabanı Oluşturma), Web Hizmetleri, Google reklamları, Sosyal medya yönetimi, Crm, Santral ses sistemleri, Ajans organizasyonları, Eğitim, İk ve bordro hizmetleri gibi bir çok konuda alternatif çözümler sunarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Firmanızın Çağrı Merkezi ve işleyiş süreç yönetimlerini gözden geçirerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda süreç yönetim ön analiz çalışmaları yapıyor, ön analiz çalışmaları sonrasında firmanızın politikalarına uygun en etkili yöntemleri tarafınıza sunarak, Hedef - Kalite - Verimlilik ana paradigmalarını alt kriterlerine kadar inceleyerek gelişim süreçlerini tamamlıyoruz. Bu sayede daha düşük kaynak ile daha verimli bir operasyon yaratıyor ve maliyetlerinizi minimuma düşürerek gelir artışı sağlıyoruz.

Gelin, Firmanızı; Geliri, Karlılığı ve Müşteri Memnuniyetini Artıracağınız Bir Yapıya Kavuşturalım.

SAKAOĞULLARI DANIŞMANLIK

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

SAKAOĞULLARI DANIŞMANLIK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder