Filo kiralama sayesinde ciddi bir finansman avantajı sağlarsınız ve finans kaynağınızı sürekli değer kaybeden bir yatırım kalemine bağlamamış olursunuz. Filo kiralama, firmanıza değerli finans kaynağınızı diğer fırsatlara yöneltmeniz noktasında ciddi avantaj sağlar.

Filo kiralama hizmeti ile; uzun dönem otomobil kira bedellerinin tamamını Gelir Vergisi Kanununun 180 sayılı tebliği uyarınca gider olarak gösterebilmektedir. Satın alınan bir aracın bedeli ancak 5 yılda giderleştirilebilirken, Filo kiralama çözümü ile; aylık faturalar gidere atılabilmektedir.

Filodaki tüm araçların periyodik bakımları Uçar Rent a Car tarafından üstlenilmektedir.

Uçar Rent a Car'ın filo kiralama hizmeti ile; araçlarınızın periyodik bakım ve kaza sonrası onarım işlemleri süresi boyunca, Uçar Rent a Car tarafından yerine başka bir araç verilmekte, eğer araç kullanılamaz hale gelirse bu durumda söz konusu aracın yerine başka bir araç tahsis edilmektedir.

Normal şartlarda satın alınan bir aracın KDV'si sabit kıymet haline gelerek mal bedeli ile birleşmekte, ödenecek KDV'den mahsup edilememektedir. Uçar Rent a Car'ın filo kiralama hizmeti ile; her ay KDV tutarı mahsup edilmektedir.

Güleryüzlü, dinamik ve uzman kadrosu ile Uçar Rent a Car her zaman siz değerli müşterilerimize, kaliteli hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

UÇAR RENT A CAR firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder