ÖZ ŞAFAK RENAULT YETKİLİ SERVİSİ;

1977 yılında AKSARAY’ da kurulmuştur. 1000 metrekarelik kapalı alana sahip olan ilk servisimiz ÖZ ŞAFAK OTOMOTİV ilke ve prensiplerinin TEMELLERİNİN atıldığı yer olarak şirket tarihimizde önemli bir yer tutmaktadır.
1997 yılında İstanbul ikitelli organize sanayi bölgesine taşınan ÖZ ŞAFAK OTOMOTİV yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlama ilkesini benimseyerek hızlı bir büyüme süreci içine girmiştir. Her zaman eğitimli servis çalışanları, orijinal yedek parça hizmeti ile en kaliteli hizmetin en uygun fiyata sunulduğu yer olmuştur 1992 yılında RENAULT - MAİS yetkili servis ünvanını almıştır.
Geçtiğimiz yıllar içinde ise servisimiz bugünkü 2600 metrekarelik yerine taşınarak aylık araç kapasitesini 800’e çıkarmıştır. Gelişmiş teknolojik donanımını sertifikalı uzman kadrosu orijinal yedek parçaları ve kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman hizmetinizde olan ÖZ ŞAFAK OTOMOTİV eski yıllanmış biriken tecrübeyle ve esnaflık ahlakı güler yüz anlayışıyla eğitimli dinamik genç kadromuzla kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman hizmetinizdeyiz.

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ÖZ ŞAFAK OTOMOTİV firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder