Artce, gayrimenkul sektöründe 15 yılı aşkın tecrübesini 2013 yılında tasarım ile birleştirerek hayalini kurduğunuz evlere sahip olmanıza yardımcı oluyor. Bugüne kadar bir çok kişiyi ev sahibi yaptık. Servisimizden mutlu olan müşterilerimizin tavsiyeleri ile de tasarım birimini hayata geçirdik. İyi düşünülmüş, iyi bütçe planlaması yapılmış, efektif bir zaman çizelgesi olan projeler ile farklı bir yaklaşım sunuyoruz.

Her ev sahibini yansıtır. Bu yüzden de her ev özeldir. Doğru evi sahipleri ile buluşturduğumuz gibi bugün ise evinizin hem fonksiyonel olması hem de kişiliğinizi yansıtması için size özel tasarımlar ve çözümler sunuyoruz. Bunu yaparken en son teknolojiyi kullanıyor ve insan olarak çevreye ve doğaya sorumluluklarımızı hiç unutmuyoruz. Seçimlerimizin ve kullandığımız malzemelerin çevre dostu olmasına özen gösteriyoruz. Yaşadığımız dünyanın geleceğini gözeterek yaptığımız tasarımların evinizin ve doğanın da bir parçası olmasını hedefliyoruz.

hakkimizda3Mekanınızın tamamı için sıfırdan bir konsept yaratabileceğimiz gibi yalnızca eksikliğini hissettiğiniz veya sadece değiştirmek istediğiniz bölümleri de yenileyebiliriz. Eğer başlamış olduğunuz ve yarım kalmış projeleriniz varsa sizinle bütçe ve beklentilerinize uygun şekilde bu projeyi tamamlayabiliriz. Tüm projelerimizde en önemli hedefimiz sizin istediğiniz sonuca ulaşmaktır.

Projeleri hazırlarken mekandaki farklı parçaların sinerjisinden faydalanırız; renkler, doku, ışık, mobilyalar, aksesuarlar ve siz. Bırakın eviniz sizi anlatsın…

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ARTCE DESİGN firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder