Turhan Şömine olarak 1950'li yıllardan beri taş sektörünün içerisinde, taş ocağı işletmeciliği üretim ve montaj olarak bir çok projeye imza attık.

Doğal, açık şöminelerde (ateş tuğlalı) bu güne kadar siz değerli müşterilerimize hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa zamanda ve ekonomik şekilde sunabilmek için her geçen gün kendimizi yeniliyor ve günümüz teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Hizmet sürecimizin başlarında şömine sadece dekoratif amaçlı kullanıyordu. Geçen zaman ve gelişen teknoloji daha profesyonel olan döküm hazneleri ( prototifleri) hayatımıza soktu.

Hazneler ülkemize yurtdışından ithal ediliyordu. Bu olay gerek fiyat konusunda gerekse zaman konusunda ciddi sıkıntılar oluşturuydu. Bunları göz önünde bulundurarak Türkiye'de ilk olan pik döküm şömine haznesi imalathanemizi kurduk. Zamanla şömine ve şömine haznesi üretimimizde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduk.

Yine sizlerden gelen istekler doğrultusunda ithal şömine haznelerini de ürün yelpazemize kattık.

Şu anda başta mümessilli olduğumuz Fransız menşeili Fonte Flamme firması, bununla beraber İnvicta, Diffusion, Laudel, Totem gibi ünlü markaların haznelerini şirketimiz bünyesinde bulundurmaktayız.

Halen uzman kadromuz, gerekli teknik ekipmanlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile çalışma hayatımıza devam etmekteyiz.Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.

EtiketlerYorumlar (3)

  • MAHMUT HOCA 9 yıl önce

    Çok iyi zamanında ve kaliteli iş yapıyorlar ben şömine yaptırdım yaptırmadan önce araştırdım başka yerlerdende fiatlar aldım bi ama bu firma bana daha çok güven verdi iyi onlarla anlaşmışım işlerini çok düzgün yapıyorlar ben memnunum herkese tavsiye ederim.

  • FATMA TUKUR 9 yıl önce

    Biz şömin yaptıraçaktık doğal olarak araştırma yaptık turhan şömineye gittik orda bizi güzel karşıladılar aklımızdaki bütün soruların cevabını sıkılmadan nazikçe verdiler profosyonel bir ekip biz memnun kaldık şöminemiz istediğimiz gibi oldu herkese tavsiye ederiz.

  • ARDA KABAY 9 yıl önce

    İyi bir firma, biz şöminemizi yaptırdık memnunuz. Sakarya'nın böyle firmalara ihtiyacı var biz herkese tavsiye ediyoruz işlerini verdikleri zaman içinde yapıttılar ve çok temiz çalıştılar.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

TURHAN ŞÖMİNE firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder