DANIŞMANLIK - YURTDIŞI EĞİTİM
çocuklar için kurs, dil okulları, firma çalışanları için lisan okulu, ingilizce kursları, ticari almanca kursu, ticari dil kursları, ticari fransızca kursu, ticari ingilizce kursu, ticari ispanyolca kursu, türkçe kursu, uluslararası okul, yabancı üniversitelere giriş testlerine hazırlanma, yurt dışında kurs, ana lisanda eğitim, evde kurs, isteğe göre firma kursları, yaz kampüsü

TepumEğitim Danışmanlıkve Ticaret A. Ş. 1985 yılında İstanbul'da Nişantaşı'ndakuruldu.
24 yıldır şirketlerin mensuplarına veya çeşitli meslek gruplarından kişilere yabancı dil eğitimi danışmanlığı yapmaktadır.

Kurumun en önemli özelliği Kurucusunun Amerikan Koleji ve İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olup, 30 yıldır yabancı dil eğitimine kendisini adamış olmasıdır. Bu özellik, Kurum'da yabancı dil eğitimi ile ilgili yapılan her türlü çalışmanın, verilen her türlüdanışmanlık hizmetinin büyük bir titizlik ve ciddiyetle yapılmasını sağlamaktadır.

Kurulduğu günden bu yana "Yurtiçi" ve "Yurtdışı" olmak üzere iki ayrı alanda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Amacı, eğitim almak isteyen kişilere titizlikle değerlendirilen gereksinimleri
doğrultusunda, en kaliteli yabancı dil eğitimini yurtiçinde vermek veya yıllardır Türkiye temsilcisi olduğu yurtdışındaki dilokullarına, yaz okullarına ve üniversitelere yönlendirmektir.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

TEPUM ENGLİSH firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder