KUYUMCULAR
altın işleme - kuyumculuk, değerli eşya satın alımı, kuyumcular, mücevher parlatma, altın bilezikler, altın hediyelik eşyalar, altın küpeler, altın takılar, alyans, bilezikler, değerli taş, kolyeler, modern mücevher, mücevher kutuları, pırlanta kolyeler, tek taşlı mücevherler, altın satın alımı, düğün listeleri

Akın Kuyumculuk 1983 yılından bu yana merkez Kağıthane'de faaliyet göstermektedir. Dünyaca ünlü markaların Favori, Assos, Elda, Koçak Gold, Altınbaş, Gülaylar Altın ürünleri ile sizlere Akın Kuyumculuk olarak Şişli ve Feriköy'deki şubelerimiz ile hizmet vermekteyiz. Yılların kazandırdığı tecrübe ve güven ile kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş firmamız bu sayede geniş bir potansiyele ulaşmıştır.

Pırlanta ve Altın modellerini yüzük, küpe, takım kolye yanı sıra bileklik, bilezik ve 3'lü setlerimizin binbir çeşit modellerini size sunmaktadır. Amacımız gelişmelerin takipçisi olarak kaliteli orijinal ve moda ürünleri sizlere sunmaktır. Şubelerimiz hizmetinizde Akın Kuyumculuk takı modasında her zaman en yakın danışmanınız olacaktır. En özel günlerinizin ışıltısı ile birlikte Akın Kuyumculuk e - ticaret ile çok yakında sizlerle.

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

AKIN KUYUMCULUK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder