ÇİÇEKÇİLER
çiçekçiler, bahçe bitki ve çiçekleri, bahçecilik bitkileri, cenaze töreni dekorasyonları, çiçek dekorasyonları, dış dekorasyon bitkileri, gelin buketi, iç ve dış ortam bitkileri, kesilmiş gül, kesilmiş lilyum, kuru çiçekler, orkide, taze çiçekler, tören dekorasyonları, bitki bakımı, çiçek düzenlemeleri, çiçek kiralama, düğün buketlerinin yapılması, interflora, peyzaj danışmanlığı

Salkım Çiçekçilik siz değerli müşterilerimize, Salkım Çiçekçilik titizliği, güvencesi, kalitesi, hızlı servisi ve tecrübeli personeli ile hizmet etmekten onur duyarız. Salkım Çiçekçilik bir İnterflora üyesidir. Milletlerarası ve şehirlerarası siparişlerinizi İnterflora güvencesi, Salkım Çiçekçilik kalitesiyle taşıyoruz.

Misyonumuz;
Güvenilir ve kaliteli çiçekçilik hizmeti sunmak. Her türlü kesme ve saksı çiçeklerini bulundurmak.

Vizyonumuz;
%100 müşteri memnuniyeti sağlamak.

Çiçeklerimiz; Glayöl (gladiolus), yenibahar, çuha çiçeği, çan çiçeği, psaphellus recepii çiçeği, yasemin çiçeği, kardelen, sümbül, safran çiçeği, gül, papatya, krizantem, karanfil, lale, gardenya, kamelya, zambak, süsen çiçeği, sardunya, petunya, orkide, mimoza, menekşe, leylak, hanımeli, fesleğen, çin gülü, nergis, açelya.

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

SALKIM ÇİÇEK - SANAT EVİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder