ÇİÇEKÇİLER
çiçekçiler, bonsai, cenaze töreni dekorasyonları, çiçek dekorasyonları, çiçek dekorasyonu, çiçek saksıları, gelin buketi, iç ortam dekorasyon bitkileri, kesilmiş gül, kesilmiş papatya, kesme çiçekler, kesme düğün çiçekleri, kesme karanfiller, kesme laleler, saksı, saksı sepetleri, taze çiçekler, vazolar, çiçek düzenlemeleri, düğün buketlerinin yapılması, interflora

Online alışveriş sitemizdeki tüm ürünler mağazamız tarafından hazırlanarak satışa sunulmaktadır. Bütün ürünlerimiz aynı kalite ve servis anlayışı ile yerlerine teslim edilir.
Siparişleriniz, haftanın 7 günü saat 10: 00 - 14: 00 ve 14: 00 - 18: 30 saatleri arasında sorunsuz olarak yerine getirilir. Özel durumlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Yurt dışı siparişleriniz 1 gün önceden vermek suretiyle yerine getirebiliriz. Yurt dışında Interflora üyeleri Cumartesi ve Pazar günleri teslimat yapmamakta ve saat garantisi vermemektedirler. Vereceğiniz siparişler saat 10: 00 ve 18: 00 saatleri arasında teslim edilir. Siparişlerinizde çiçeği teslim alacak kişinin telefonlarını mutlaka belirtiniz. Aynı şekilde teslimatın teyidini talep ederseniz 5YTL ek ücret talep edilir ve neticesi 2 iş günü sonra bildirilir.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

SELİN ÇİÇEKÇİLİK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder