KİTABEVLERİ
ikinci el ve yeni kitap alımı ve satımı, kitapevleri, okul kitapları rezervasyonu, bilim - kurgu romanları, bilimsel kitaplar, edebiyat kitapları, felsefe kitapları, ikinci el kitaplar, ingiliz ve amerikan kitapları, kitaplar, kültürel ve sanatsal kitaplar, mimarlık kitapları, polisiye romanlar, romanlar, sınav için seçmeli soru kitapçığı, sözlükler, test kitapları, eski kitapların değerlendirilmesi

Firmamız 2005 yılında faaliyet başlamış olup, o tarihten bu güne Akmar Pasajı Kadıköy'de hizmet vermektedir. Üniversite ders, akademik yayınlar, roman, sanat kitapları, araştırma eserleri vb. kitapların yeni ve 2. el satışını yapmakla birlikte ÖSS, SBS, KPSS, DGS, ALES, SBMM staj başlama ve bitirme gibi ülkemizde yapılan sınavların hazırlık kitapları ürün çeşitliliğimizi oluşturmaktadır.
Ayrıca; uluslararası TOEFL, IELTS, TOEIC, FCE, GMAT, GRE sınavlarının kitapları elimizde mevcuttur. Yabancı dil kitap çeşitliliğimiz sadece İngilizce ile sınırlı değildir. İstek üzerine İstanbul dışında ve yurt dışına kitap gönderimi yapmaktayız. Size bir telefon kadar yakınız.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

DOLUNAY KİTABEVİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder