Kurucularının uzun yıllardır Temizlik sektöründeki tecrübesiyle, 2006 yılında merkezi Ankara da kurulan MS Grup Temizlik Hizmetleri, Bir Çok Özel Sektör ve Kamu Sektöründeki Kurum ve Kuruluşlara Temizlik Hizmeti Çerçevesinde Temizlik Personeli – Çay Servis Personeli v. b. görevlerde Deneyimli Personel Temini Sağlamayı İlke Edinmiş Özel Bir Şirkettir.

Ms Grup Temizlik Hizmetleri, Sektörün İhtiyacı Olan Diğer Temizlik Hizmetleri Alanında’ da ( İnşaat Sonu Temizliği, Dış Cephe Cam ve Kompazit Kaplama Temizliği, Yangın Sonrası Temizliği, Su Basması Sonucu Hijyen Temizliği, Plaza ve Blok Yönetimleri Temizliği v. b. ) Hizmet Vermektedir.

MS Grup Temizlik Hizmetleri Sektörün Bütünleyici olarak kabul edilen, İlaçlama ve Peyzaj Hizmetini ‘ de Grup Şirketi olan MS İlaçlama Hizmetleri Ltd. Şti. ve Ms Peyzaj Hizmetleri Ltd. Şti. ile sunmaktadır.
elişen teknolojiyi grup ve grup çalışanları olarak sürekli takip etmek ve uygulamak,
Müşterilerin çıkarları doğrultusunda adım atmak her adımda müsterilerimize sunmuş olduğumuz bir önceki hizmetin daha iyisini sunmak,
Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve sürekli gelişen kalitede hizmet sunmak,
Eğitimli, kendini geliştirmeye açık kusursuz hizmet vermeyi hedefleyen bir kadro ile hizmet sektöründe lider konuma gelmek,
Çalışanlarımızı çözüm ortaklarımız ve paydaslarımız olarak benimsemek,
Kalite sistemine uyarak sürekli geliştirme felsefesine dayanan kalite anlayişi ile beğenilip tercih edilen bir firma olmak.

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

MS GRUP TEMİZLİK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder