ÇEVİRİ BÜROLARI
çeviri büroları, danışma, danışmanlık şirketleri, eğitim danışmanlık, tercümanlar, yeminli tercüme, profesyonel danışmanlık hizmetleri

Medya Vize ve Tercüme Merkezi olarak, İngiltere'yi ziyaret etmek ve yerleşmek isteyen tüzel ve gerçek kişilere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Hizmetlerimiz, müracaatçıların tüm evraklarının İngiltere Konsolosluğunun kıstasları çerçevesinde yeminli tercüme edilmesi, formlarının case by case mantığı ile öğrencinin durumuna özel dilekçe ve destekleyici referanslar ile doldurulması veya müracaatçı doldurulmuş formların revize edilmesi ve optimizasyonunun sağlanması, vize randevularının alınıp, VAC (Visa Application Center) başvuru merkezine refakat edilmesi ve pasaportlarının VAC'dan alınıp teslim edilmesidir. Konum olarak da VAC ile aynı caddede bulunmamız işlemlerin çok daha hızlı ve verimli olması açısından bir avantaj niteliğindedir. 2008 Yılı %92 ve 2009 Ocak - Haziran aylarında %99 başarı oranı ile hizmetinizdeyiz. İngiltere vizesindeki tecrübesi ile hem eksiksiz hem de hızlı başvuru merkeziniz.

Etiketler

Konum

Yorumlar (1)

  • İBRAHİM YAZICIOĞLU 13 yıl önce

    Medya Vize'ye ve özellikle Mesut Bey'e verdikleri profesyonel hizmetlerden dolayı Holiday inn ekibi adına çok teşekkür ederim.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

MEDYA VİZE TERCÜME firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder