SPOR SALONLARI VE TESİSLERİ
fıtness, spor merkezleri, sportif tesislerin yönetimi, basketbol potaları, antrenörler, sportif rejimler, voleybol sahaları

Profesyonel sporcular yetiştirmenin; sadece bir meyve, hayat boyu spor yapabilecek ve bu doğrultuda sağlıklı yaşama bilincine erişmiş bireyler yetiştirmenin ise; büyük bir ağaç olduğu felsefesini benimser.

Spor okullarımızda antremanlara başlayan öğrencilerimize önce ilgilendikleri branşın temel eğitimini veririz. Bu süreçte gösterdikleri performanslarına göre belirli zamanlarda kulübümüzün takımlarına seçilirler. Küçük - Yıldız veya Genç Takım seviyelerine yetenek, beceri, fiziksel yeterlilik ve en önemlisi antremanlara devam yüzdelerine göre kulüp takımlarımıza yerleştirilirler. Spor okulumuzun ana amacı Spor Kulüplerimizin takımlarına oyuncu yetiştirmektir. Tüm antremanlarımız bu doğrultuda hazırlanır ve uygulanır. Kulüp takımlarımıza seçilen öğrencilerimize ailelerin onayı ile lisans çıkartılır. Ve İstanbul Liglerinde maçlara çıkarlar, böylelikle profesyonel sporculuğun ilk adımlarını atmış olurlar.

Onlar için imkansız diye birşey yoktur. Sadece zaman alır!

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

BASK BASKETBOL AKADEMİ SPOR KULÜBÜ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder