SPOR SALONLARI VE TESİSLERİ
atletik hazırlık, doğum sonrası jimnastik, düzeltici jimnastik, fıtness, fıtness merkezi, kas kütlesinin artırılması, spor merkezleri, sportif jimnastik, vücut geliştirme, zayıflatıcı jimnastik, sportif rejimler

2004 yılında kurulan salonumuz Yeşilköy'ün merkezinde, kolay ulaşım avantajıyla, alışılmış spor salonlarının aksine gün ışığında spor yapacağınız ferah bir ortam sunar. Spor yaparken, havaalanı ve Yeşilköy manzarasını izleyebilirsiniz.

Her üyemize ücretsiz olarak yaptığımız detaylı vücut analizi, değişimi sayısal olarak görmenize yardımcı olacaktır. Bu analizde vücut yaşı, metabolizma hızı, yağ oranı kas ve kemik oranları gibi birçok değer ölçülebilmektedir.

Fitness bölümümüzde koşu bantları, cross trainer, kürek ve bisikletlerden oluşan cardio cihazlarımızın yanında, son tasarım vücut geliştime ve şekillendirme cihazları ile fitness, vücut geliştirme, aletli zayıflama, kondisyon çalışmaları yapılabilmektedir.

Power Plate cihazımızda eğitimlerimizle yapacağınız çalışmalar en hızlı şekilde istediğiniz formu yakalamanızı sağlayacaktır.

Etiketler

Yorumlar (1)

  • SEDEN SEVGİN 9 yıl önce

    Firmaseç'ten buldum ve gidip gördüm. 4 - 5 aydır da spora Yeşilköy Spor Merkezi'nde devam ediyorum. Daha önceleri bir kaç farklı spor salonuna daha gitmiştim ama burası çok daha aydınlık ve ferah bir yer. Aletler için sıra beklemiyorsunuz ve kaliteli hizmet var. Açıkçası ben verdiğim üyelik ücretinin daha üstünde hizmet aldığımı düşünüyorum. Herkese de tavsiye ederim...

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

YEŞİLKÖY SPOR MERKEZİ POWER PLATE firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder