SERACILIK VE BAHÇE DÜZENLEME HİZMETLERİ
ağaçlandırma çalışmaları, bahçe sulama, bahçecilik işleri, bitki sağlığı çalışmaları, budama işlemleri, çimenlik düzenleme, dikim çalışmaları, fidanlıklar, kayalık bahçe, parklar, bahçeler ve teraslar oluşturma, periyodik bahçe bakımı, rulo çimen döşeme, yeşil alan ve bahçe tasarımları, yeşil alan yapımı, bahçe bitki ve çiçekleri, bahçe düzenlemesi, peysaj mimarisi, peyzaj danışmanlığı

Nilart Peyzaj 2006 yılında İstanbul'da kurulmuştur.
Nilart Peyzaj, yurt içinde projelere imza atmış tecrübeli ekibiyle, konusunda haklı bir iddiaya sahiptir. İnsanların en iyi yerlere layık olduğu ve doğanın hiçbir zaman bozulmaması gerektiği ilkelerine dayanarak gerçekleştirilen projelerde doğa - insan ilişkisi hep ön planda tutulur.
Firmamız insanların yaşamaktan keyif alacağı, beş duyusuyla hissedebileceği, fonsiyonel, estetik, zaöam içinde gelişen ve değisen dinamik yaşam ortamlarını tasarlayarak onları hayata geçirmeyi ve devamlılığı sağlamayı temel görev olarak üstlenmiştir.
Dizayn anlayışımızın farklılığı peyzajı, rengi, dokusu, kokusu ile yaşayan bir tablo gibi ortaya çıkartır ve konuyu sanatsal boyutuyla da göstermeye imkan verir. Her yönüyle profesyonel olan ve kusursuzluk prensibiyle çalışan firmamız tüm hizmetlerinde en yüksek kalite standardına ulaşarak tam müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefler.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

NİLART PEYZAJ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder