SİGORTA ACENTELERİ
sağlık sigortaları için aracılık, sigorta danışmanlığı, sigorta pazarlaması, sigortacılık hizmetleri, ev sigortaları, genel danışmanlık, tarife karşılaştırmaları, tazminat talebi konusunda sigorta danışmanlığı ve ekspertizlik

10. 01. 1996 tarihinde İdris Şimşir Sigorta Acenteliği olarak sigorta sektöründe hizmet vermeye başladık. Ancak kurumsal bir kimlik edinmek amacıyla 31. 01. 2008 tarihinde Ares Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. olarak ünvanımızı değiştirdik. Kurulduğundan bu yana geçen yaklaşık 12 yıl içerisinde sigortalılarına temel sigorta ihtiyaçlarını iyi bir risk değerlendirmesi yaparak sunmak esas ilkemiz olmuştur.
Firmamız ülkemizin köklü sigorta kuruluşlarından Axa Oyak Sigorta A. Ş. ve Güneş Sigorta A. Ş. yetkili acentesidir. Acenteliğimiz; kaza, yangın, nakliyat sağlık gibi temel sigorta branşları ile konut paket, işyeri paketi, hırsızlık, cam kırılması ve sektörel branşlardan ofis paket, eğitim paket, otel paket, akaryakıt istasyonu, muayenehane, eczane paket sigortalarını da sizlere sunmaktadır.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ARES AXA OYAK firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder