SİGORTA ACENTELERİ
denizcilik sigortaları için aracılık, hırsızlık dosyaları, hukuk ve sigorta uzmanlığı, ihracat alacakları sigortaları için aracılık, ipotekli borç sigortaları için aracılık, kazalara karşı önlem, sağlık sigortaları için aracılık, sigorta danışmanlığı, sigorta pazarlaması, sigortacılık hizmetleri, doktorlar için sigorta, ev sigortaları, her riske karşı sigortalar, kaza durumunda sigorta, sigorta, ticari meta sigortaları, yatırım sigortaları, çoklu kanal, genel danışmanlık, sigorta dosyalarının hazırlanması için yardım

Biz sadece sigortacılık yapıyoruz. Çünkü iyi hizmet vermek istiyoruz. Tek noktaya odaklanıyoruz. Sigortacılık hizmet işidir.

Bu nedenle sloganımız "İçiniz Rahat Olsun". Biz sizin hiçbir endişeye kapılmadan rahat rahat sigortacılık dönemi geçirmenizi istiyoruz. Poliçenizin bittiği tarihe kadar arkanızda güvenebileceğiniz güçlü bir kuruluş olduğunu unutmayın istiyoruz.

Poliçenizi yaptırdıktan sonra gerisini bize bırakın. Sigortacılığı meslek olmasının ötesinde bir hayat biçimi olarak brnimsememizin üzerinden uzun yıllar geçti. Sigortacılıkta 2002 yılından beri kendi adımızı, kendi emeğimizi, kendi alınterimizi koyduğumuz Niltaş Sigorta olarak hizmetinizdeyiz.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

NİLTAŞ SİGORTA firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder