SİGORTA ACENTELERİ
denizcilik sigortaları için aracılık, hukuk ve sigorta uzmanlığı, kazalara karşı önlem, risklerin tanımlanması ve sayısının belirlenmesi, sağlık sigortaları için aracılık, sigorta danışmanlığı, sigorta pazarlaması, sigortacılık hizmetleri, yaşam süresince gelir sigortaları için aracılık, doktorlar için sigorta, ev sigortaları, gelecek önlemleri, her riske karşı sigortalar, ilave emeklilik, kaza durumunda sigorta, sigorta, ticari meta sigortaları, yatırım sigortaları, nakliyat konusunda sigorta danışmanlığı ve ekspertizlik

1990 yılından bu yana sektörde hizmet veren, 1994 yılından bu yana Başak Groupama Sigorta A. Ş. ve Başak Groupama Emeklilik A. Ş. acentesi olan Özen Sigorta yenilikçi, rekabetçi, güvenilir, azami müşteri memnuniyetini ön planda tutan profesyonel kadrosuyla sigorta sektöründeki başarılarını sürdümeyi hedefler.

Bizim işimizde güven ve bilgi çok önemlidir. Müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak, verdiğimiz sözü tutarak müşterilerimizin güvenini kazanmak, takım çalışması yaparak şirket hedeflerini yakalamak, her zaman dürüst çalışmak, hasarın zamanında ödenmesini sağlamak temel ilkelerimizdir.

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ÖZEN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder