SİGORTA ACENTELERİ
sgr - mevduat yönetim şirketi, sigorta danışmanlığı, sigortacılık hizmetleri, doğal afet sigortaları, ev sigortaları, her riske karşı sigortalar, hırsızlık ve kaza sigortası, ikamet ortamı veya iç mekan dışında hırsızlık ve soymaya karşı sigortalar, ikamet ortamına veya iç mekanda hırsızlık ve soymaya karşı sigortalar, iş yeri kazaları sigortası, makine ve ekipman sigortaları, motosiklet sigortası, nakliye işlerinde sigorta, oto sigortaları, sigorta, tatil ve seyahat sigortaları, ticari meta sigortaları, yangın ve patlamaya karşı sigortalar, zarar ziyan sigortaları

Er - Gün Sigorta 10 yılı aşkın deneyimli kadrosuyla elementer sigorta konularında size her türlü desteği sağlamaktadır. Eviniz işyeriniz ve motorlu araçlarınızla ilgili tüm riskleri değerlendirir. Titiz çalışma anlayışıyla sizi tam güvence altına alır.

Şirketimiz konut ve işyeri poliçeleriniz için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir.

Motorlu taşıt sigortalarında acentemizden alacağınız total kart sayesinde total benzin istasyonlarından yakıt alarak puan biriktirebilir. Bu puanlarla sigortalarınızı bedavaya getirebilirsiniz.

Bize telefon numaralarından istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

ER - GÜN SİGORTA firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder