TURİZM VE SEYAHAT ŞİRKETLERİ
dalış sporu paketleri, deniz gezintisi, doğa gezileri, gezi organizasyonları, gezi rezervasyonu, grup seyahat organizasyonu, grup seyahati, iş gezileri tur operatörleri, kişiye özel paketler, kültürel - tur operatörleri, organize geziler, rehberli gezi, şarap tadma turları, seyahat, seyahat ve iş gezisi ajansı, seyahat ve kültür ajansı, seyahat ve turizm rezervasyonu, şoförlü minibüs kiralama, tatil, tatil seyahatleri, tatil - tur operatörleri, trekkıng, tur, tur operatörleri, tur organizasyonları ve rehber gezileri, turizm acenteleri, gemi gezileri, minibüs kiralama, transfer

2005 yılında kurulan firmamız Tursaba kayıtlı 4 mevsim haftasonu turlarından günübirlik turlara, kültür turlarından doğa sporlarına kadar geniş bir yelpazede yeni şeyler keşfetmek isteyen herkesin kendi ilgi alanı ve zevkine uygun tur alternatifleri bulabileceği bir çok tur seçeneğine sahip. Ağırlıklı olarak tanıtımlarını internet üzerinden yapan acenta, özellikle internet üzerinden seyahati tercih eden kişilerce daha çok tanınan bir seyahat acentasıdır.

Folklorik değerlerimizi korumada katkı sağlayan bir turizm anlayışını benimsediğimiz için Folklorik adını aldık ve turizm anlayışımızı en iyi bu isim ile ifade edeceğimizi düşündük. Böylece Turizm ve Folklorik bir araya gelmiş oldu.

Tüm turlarımızda sloganımızda yer aldığı gibi, dostluk ve güleryüzlü bir hizmet anlayışını benimseyen firmamız sizleride turlarımızda ağırlamaktan memnun olacaktır.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

FOLKLORİK TURİZM firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder