TURİZM VE SEYAHAT ŞİRKETLERİ
balayı seyahati, bilet servisleri, büyük turistik geziler için sürücülü otobüs kiralama, eğitim seyahati, gezi organizasyonları, grup seyahat organizasyonu, grup seyahati, gruplar için promosyon paketleri, iş gezileri tur operatörleri, karşılama servisi, kılavuzlu geziler, konsolosluk vizeleri, kültürel - tur operatörleri, organize geziler, rehberli gezi, seyahat refakatçiliği hizmetleri, seyahat ve turizm rezervasyonu, tur teknesi kiralanması, turizm acenteleri

1999 Yılından beri hizmet vermekte olan GTS Guest Travel Services City Tours acentamız 2006 itibari ile tüm Türkiye, özellikle İstanbul'da ICT İstanbul City Tours markası ile garanti hareketli günlük şehir turları düzenlemekte ve misafirlerinizin havalimanı/otel/havalimanı transferlerini yapmaya başlamıştır. Bu operasyonla hizmet verdiğimiz misafir sayısını hizmet kalitesini arttırarak attığımız adımlara önemli bir ivme kazandırmış bulunmaktayız.
Kuruluşumuz, özellikle İngiltere, Hollanda, Avusturya, İsviçre, Rusya ve Amerika pazarına F. I. T ve gurup bazında hizmet vermiştir.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

İSTANBUL CİTY TOURS firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder