Herbanstson Kayış Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2010 yılında kendi öz sermayesiyle kurulmuştur. Şimdilik İstanbul Merkez ve Çorlu Şubesi olarak siz değerli müşterilere hizmet vermektedir. Hizmet ağını Türkiye Geneli, Ortadoğu Ülkeleri ve Türki Cumhuriyetlerine yaymayı planlıyoruz.
Orta vadede ki hedefimiz yurt dışı/yurt içi elit üreticilerle yurtiçi/yurtdışı son kullanıcılar ve makine imalatçıları arasında koordinasyon ve her iki çözüm ortağına hizmet vermek olarak belirlenmiştir.
Hemen hemen her üretim tesisinde transmisyon ürün veya ürünleri kullanılmaktadır. Son zamanlarda her sektörde olduğu gibi kayış, konveyör bant ve yan ürünleri konusunda faaliyet gösteren tedarikçi sayısı da artmıştır.
Ekonomik göstergelerin iniş - çıkışlarına paralel olarak sürekli değişkenlik gösteren son kullanıcı sayısı “satınalma” konusunu hem müşteri hem de tedarikçi açısından profesyonel yardım almaya zorlamıştır.
16 yıllık ürün, saha, uygulama, çözüm ortağı, kullanıcı, üretici, tedarikçi ve rekabet konusunda profesyonel tecrübe sonucu kurulan şirketimiz makine imalatçıları ve son kullanıcıları hizmet verdiğimiz ürünlerle ilgili olarak “Herbantson Kayış Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” platformunda buluşturmayı amaçlamıştır.
Müşterinin talebinin en uygun şartlarda sağlanması, firmamızın uzun yılların tecrübesiyle, karşılıklı gizlilik ilkeleri ve güven çerçevesinde bilgi ve tecrübe paylaşımıyla pekişecektir.
Başarımızın çözüm ortağı olan müşteri ve üreticiler sayesinde perçinleneceği aşikardır.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

HERBANSTSON KAYIŞ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder