1998 yılında Bursa da sektörün ilk ve köklü firmalarından biri olarak İmtay Klima Isıtma Soğutma Sistemleri adı altında kurulan firmamız her geçen gun Isıtma Soğutma sektöründe hızlı adımlarla ilerleyerek 2004 yılında teknik servis alanında Bahar Mühendisliği de bünyesine katarak İmtay Group çatısı altında birleşmiştir. Firmamızın büyümesini kurulduğu gunden beri değişmeyen samimiyetimiz güvenilirliğimiz ve hergeçen gün kadromuzun profesyonel bir şekilde büyümesine borçluyuz.

Isıtma ve Soğutma sektöründe yurtdışında konusunda lider markalarla kurduğumuz işbirliği sayesinde müşterilerine en ekonomik, yapıcı ve kalıcı çözümlerle ulaşmayı hedef bilen İMTAY GROUP, dün olduğu gibi bugün ve yarında sizlere iklimlendirme ( Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Endüstriyel Soğutma ) konularında bünyesindeki mühendislik departmanı ve bilgisiyle daha iyi hizmet verebilmek için hazırlanmış özel programlar desteği ile danışmanınız olmayı görev bilmiştir.

Merkezi ve Split Klimalar, Havalandırma Kanalları ve Klima Santralleri, Pano Soğutucular, Chiller Grubu, Hava Kurutucular, Tekstil Klimaları ve nemlendirme ürünleri ile sizlere kaliteli ve guvenilir hizmet sunmaktan onur duyarız.

Kalitemiz; bize duyduğunuz GÜVEN’dir

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

İMTAY GROUP firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder