HAKKIMIZDA

Firmamız 1997 de ilk olarak inşaat sektöründeki çalışmalarıyla ticari kariyerindeki saygınlığını kazanmıştır. Bölgede hızla gelişen inşaat sektöründeki potansiyel Pazar payını aktif ve prensipli çalışma sistemi ile her alanda üstün kalite anlayışını benimseyerek ve bölgesel müşteri beklentilerini esas alarak gerek sahadaki personeli, gerekse firma içi çalışan personelleri ile her türlü yenilikçi çalışmalarla müşteri memnuniyetini gözeterek, hizmetteki kalite anlayışını çalışanları ile birlikte ilke edinerek yola çıkmıştır.

Firma olarak müşteri ilişkilerinde iyi niyet, saydamlık, dürüstlük ve uzun vadeli ilişkilere önem vererek tutarlılık noktasındaki hassas tutumumuzla gerçek anlamda müşteri odaklı olmayı değerlerimiz olarak misyonumuza ekledik. Kendi açımızdan ziyade müşteri açısından değerli olanı benimseyerek güçlü bir firma olma yolunda bölgede markalaşmayı hedefledik. Müşteri ayrımı yapmadan, müşterilerimizin firmamıza ve hizmetlerimize ulaşabilme noktasında bilgi edinebileceği tecrübeli personellerle sahadaki Pazar payımızı genişletmeyi amaçladık. Sonuna kadar hizmetlerimizin arkasında durarak rakiplerde olmayan öğelerle değil müşteri beklentilerini karşılayarak sektördeki büyüme hedefimizi belirledik.

CEY - SA olarak faaliyet alanlarımızda göstermiş olduğumuz özverili ve güvenilir çalışma sistemimizle müşteri memnuniyetlerini ön planda tutarak tüm personellerimizle birlikte belirlediğimiz hedeflere ulaşmayı VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ olarak ilke edinmiştir.

2007 yılında bölgeye DOĞALGAZ gelmesi ile birlikte hedeflerimizi ve çalışmamalarımızı bu yönde de kullanarak CEY - SA ENERJİ MÜHENDİSLİK VE DOĞALGAZ adı altında hizmet vermeyi amaçlayarak bölgede doğalgaz dönüşüm sistemlerinde de aktif ve potansiyel çalışma sistemimizle lider firma olma başarısını yakaladık, gerek proje bazlı gerekse bireysel yapılardaki faaliyet alanlarımızda göstermiş olduğumuz istikrarlı ve güvenli hizmet anlayışımızla arz ve talep noktasında aranan firma olma özelliğini büyük bir onurla taşımaktayız.

CEY - SA ENERJİ MÜHENDİSLİK VE DOĞALGAZ firması olarak vermiş olduğu hizmetler zincirine Türkiye’nin lider konumunda olan BAYMAK ürünlerinin satış noktası olarak aktif ve potansiyel çalışmalar yaparak başarı hedef çıtasını yükseltmiştir.

Bölgede hizmetler ve satış noktasında geniş bir alana yayılma hedefini belirleyen firmamız gerek inşaat sektöründeki proje nitelikli çalışmalarda, gerekse Pazar piyasasını oluşturan nokta bölgelerdeki aktif ve potansiyel müşteri çalışma programları ile bölge ziyaretleri gerçekleştirerek öncelikle Pazar piyasası analizlerini yaparak aktif ve potansiyel bölgeleri belirleme çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmalar ışığında firma stratejilerini belirleyerek Pazar paylarının hedeflerini yükseltmeyi amaçlamaktadır.

2013 Yılında Merkezi klima VRF sistemleri Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde dağıtım distiribütörü olarak hizmetlerine başlamıştır. Toshiba, iklimlendirme sektöründe bu hedefleri doğrultusunda hareket etmiş ve etmeye devam etmektedir. Bölgenin ihtiyacı olan profesyoneller için yaratılan teknoloji yi, bölge halkına sunmanın onurunu taşımaktadır.

2014 yılında açık alan cafe restaurant Otomotiv ve sanayi gibi bir çok sektörde ısı sistemleri satışını yapan ve Türkiye pazarının % 80’ nini elinde bulunduran Çukurova Radyant Sistemlerinin bayiliğine başlamıştır.

CEY - SA ENERJİ MÜHENDİSLİK VE DOĞALGAZ Firması olarak faaliyet alanlarına ÇUKUROVA ISI SİSTEMLERİ’nide ekleyerek bu alanda da bölgede gerek uygulama gerekse ürün satışında potansiyel başarı elde etmiştir. Açık alanları ısıtma sistemlerinde uygulamacı ve satıcı firma olarak bir çok AVM merkezlerindeki acık alanları ısıtma sistemini, imalatçı fabrikaların çalışma alanlarını, Cafe ve Restaurant’ ların acık alanlarını da çukurova radyant ısıtma sistemi ile uygulama ve montaj alanında da tecrübeli teknik personeli ile merkez ve bölgede aktif çalışmalar yaparak bu alanda da kaliteli hizmet anlayışını ve saygınlığını ispatlamıştır.

Firma olarak günümüzdeki teknolojiyi yakından takip ederek bölgeye hizmet sunabilecek tüm yenilikçi çalışmaları ve araştırmaları ile her gecen gün büyümeyi hedef tayin ederek yoluna devem etmektedir. İlkeli ve saygın ticaret anlayışını her alanda değişmez kural olarak belirleyerek başarı noktasında güçlü olmayı hedeflemektedir.

2015 yılında Baymak Bayilik sisteminden Bölge Dağıtıcı Firması Olarak Doğu Ve Güneydoğu’ daki bölge dağıtıcılık hizmetine devam etmektedir.

CEYSA ENERJİ MÜHENDİSLİK VE DOĞALGAZ olarak 2015 yılı itibariyle Baymak Bayilik sisteminden Doğu Ve Güneydoğu Bölge Distiribütörü olarak bölgede hizmet vermeye devam etmektedir.

EtiketlerYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

CEYSA ENERJİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder