Salman Ahşap Evler Sanayi; tecrübesi, kalitesi ve deneyimli teknik ekipleri ile Türkiye'de ahşap yapılar ve ahşap evler üzerine faaliyet gösteren, devamlı kendini geliştirme politikası izleyip yeniliklere açık, tecrübeli beyinlerden oluşan bir firmadır.
Firmamız, 7500 m2 kapalı, 10000 m2 açık alanda faaliyet gösteren, sahip olduğu en ileri teknoloji ile hammaddeyi, tomruk halinde alıp son haline ulaşıncaya kadar tümüyle kendi bünyesinde ve kontrolü altında gerçekleştiren entegre bir tesistir. Ahşap yapılarda ve ahşap evlerde kullanılan lamine olmayan malzemeler vakum - pres emprenye tesisimizde emprenye edilir.
Laminasyon tekniği uygulanarak elde edilen malzemeler ise manuel yöntemlerle emprenye edilir. Tüm bu ahşap malzemeler bilgisayarlı kurutma tesisimizde kurutularak gerekli neme indirgenir. Bünyemizdeki K2 cnc joinery makinası ile milimetrik hassasiyetle, hızlı bir şekilde üretilir.
Ahşap doğallıktır, sağlıktır, insana huzur veren, bizlerle yaşayan, bizlerle nefes alan doğal bir malzemedir. Ona dokunmanın, onu hissetmenin ve onun içinde yaşamanın zevki ve keyfi ise bambaşkadır. Siz de ahşap evler mucizevi enerjisiyle yeni bir hayata başlayın

Etiketler

Yorumlar (1)

  • EROL BAYDAR 4 yıl önce

    Çok güzel başarılarınızın devamını temenni ederim. saygılar.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

SALMAN AHŞAP EVLER firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder