1968 yılında AHMET EMİN TEZÇAKAR tarafından Tahtakale’de kurulan AS HIRDAVAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. bugün başarılı geçmişiyle kendi sektöründe Türkiye’nin önde gelen şirketler arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Şirketimiz şu an FARUK TEZÇAKAR yönetiminde çalışmalarına devam etmektedir.
Şirketimiz; MOBİLYA, TEKSTİL, AMBALAJ, CAM, İNŞAAT, DERİ, HALI, ELEKTRONİK VE KIRTASİYE olmak üzere dokuz farklı sektörde faaliyet göstermektedir.

“Ürün, hizmet ve sistem kalitesinden asla taviz vermeden, sektörlerin ihtiyaç duyduğu ürünleri ilk elden üreticisinden alıp, en kaliteli malzemeyi en iyi fiyata sektörün hizmetine sunmaktayız.

Sahip olduğumuz değerler doğrultusunda her geçen gün biraz daha büyüyerek, hedeflerimizin ve sorumluluklarımızın bilincinde olarak çalışmaya devam ederiz. Yaptığımız işin sadece bizimle sınırlı olmadığını, bizim ürünlerimizle üretilenlerin dünyanın dört bir yanında yaşayan insanların yaşam alanlarına değer kattığını biliriz.

Hizmet verdiği tüm ana iş kollarında, uluslararası, güçlü işbirlikleri ile yoluna devam eden AS HIRDAVAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 15 farklı ülkedeki çalışma ortaklarıyla dünya standartlarında 13 markayla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Etiketler

KonumYorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

AS HIRDAVAT SANAYİ TİCARET firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder