1995 Yılından günümüze Faaliyet gösteren firmamız bir çok zorlu virajları aşarken inandığımız değerlerden ödün vermeden özveri ve sadakatle sabır göstererek bu günlerimize gelmeyi başardık. Iş ortaklarımız ile yapmış olduğumuz tüm faaliyetlerimizde müşteri ve sorun odaklı çalışıp bizler ile çalışmanın ayrıcalıklarını hep beraber yaşadık. 2009 Tarihi itibarı ile yapmış olduğumuz yeni oluşumlar ve sektörel krizin yaşandığı bu süreçte yapmış oluğumuz yatırımlar 2010 başı itibarı ile filizlenmiş ve hızla büyüyen bir olgunluğa erişmiş bulunmaktadır.

Isıtma, Soğutma, Havalandırma ve İnşaat sektörlerinde mühendislik ve taahhüt anlamında faaliyet göstermekteyiz. (Kara ve deniz)

Hayatın Konforu Bizimle Başlar sloganı ile yıllardır ticaret yapan firmamız, Kendini sürekli yenileyerek siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Amacımız; Çevreye duyarlı kalarak, insanlığa konforu yaşatmak ve vazgeçilmez olmaktır.
Firmamız faaliyet alanı içerisinde bulunan konularda ticari ürünler ile ilgili yerli ve yabancı firmaların temsilciliklerini almış bu ürünler ile ilgili ayrıca üretim de yapmaktadır. Firmamız, konusunda ithalat ve ihracat da yapmaktadır.

Gurtes firmamız, inşaat sektöründe Konut, villa ve sanayi tesisleri hakkında anahtar teslimi projeler de üretmektedir. Ayrıca GURTES inşaat sektöründe SİGMAFİKS Markası adı altında Yapı kimyasalları üretmekte ve Pazarlamaktadır.
Konusunda uzman mimar ve mühendis kadrosu ile, organize olmuş bir ekip ruhu içinde yaşam kalitesini yükselten, müşterilerine özel projeler ve çözümler üretmekte ve uygulamaktadır.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

GÜRTES firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder