Firmamız inşaat sektörünün ihtiyaç duyduğu iç ve dış dekor ürünleri ve kaplama malzemeleri üretmektedir. Ürünlerimizi yüksek yoğunlukta XPS ve EPS polistren kütük ve plakalardan CNC Router ve CNC Router Freze tezgâhlarda yapmaktayız. Farklı ihtiyaçlara göre istenilen şekillendirmeyi yaparak yapılara değer kazandırıp ön plana çıkartmak üretim amaçlarımızdandır.
Ürünlerimiz çağdaş, ekonomik, esnek ve hafiftirler, kolayca montaj edilebilirler, Kullanıcıya yüksek verimlilik; uygulayıcıya rekabet gücü kazandıran, uygulamadaki hız ve kolaylıklarıyla kullanıcı dostu olan ürünlerimiz dayanıklıdır bakım gerektirmez aynı zamanda doğaya ve insan sağlığına zarar vermediğinden çevre dostudur. Cephe kaplama ürünlerimiz yüksek değerlerde ısı yalıtımı sağladığından ülke ve kullanıcı ekonomisine katkı sağlarlar.
Yaptığımız AR - GE çalışmalarının sonucu kendi üretimimiz olan dış cephe ürünlerinin kaplama harcı ve iç cephe ürünlerinde; yüksek teknoloji ile ürünlerimizin dekorasyonun ötesinde işlevsellik kazanması firmamızı farklı kılıyor. Mimari projenin temeli “hayal” ve “yaşam biçimi” nin gerçeğe dönüşmesi için geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız bunlarla da sınırlı kalmayıp sizin çizginize de boyut kazandırarak sınırsız alternatifler sunuyor. Kısaca “Hayaller yaşam biçimine dönüşüyor
Kontrast Yapının vizyonu doğrultusunda, gelişen ve güncel teknolojileri kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan, kolay satın alınabilir ve kullanılabilir, güvenilir ürünleri geliştirir, üretir ve satış sonrası hizmet veririz. Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmek. şekilde yöneterek, İnşaat Yapı Malzemeleri sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.
4500 m2 açık alana, 2500 m2 kapalı alana sahip fabrikamızda
* idari Bina
* Kesimhane
* Kaplama Atoylesi
* Arge Makina Atolyesi
* Yemekhane
* Personel sosyal alanları
* Depo
Bulunmaktadır.
Logodaki firma ismi ve acıklaması kücük harflerle yazılması küçük harflerle konuştugumuzu musteriye yakınlıgımızı gosteriyor.
TR harfleri nin buyuk olusu turk üretici olduğumuzu vurgulamak ve bunun herkes tarafından bilinmesini istememizden, geliyor.
Logodaki sert hatların: sanayici olduğumuzu vurgulaması
perspektif: teknoloji bazlı üretim yaptığımızı

yumuşak hatlar: malzemeye her türlü formu verebildiğimizi
simgeliyor...

KONTRAST İÇ - DIŞ YAPI DİZAYN ÜRÜNLERİ

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

KONTRAST YAPI firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder