Forum Araştırma; Antalya’da kurulmuş, Araştırma modeli en geniş olan ilk araştırma şirketi olmakla beraber, sektörde söz sahibi araştırma şirketlerine saha hizmeti vermektedir. Forum Araştırma yalnızca bir araştırma şirketi olmayıp, araştırmaya dayalı stratejiler üreten bir çözüm ortağıdır.

Forum Araştırma; gerek özel sektör, gerekse belediyeler ağırlıkta olmak üzere, birçok kuruluşa araştırma hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Forum Araştırma; sektörün dinamik ve inovatif bir kuruluşu olup müşterisinin belirlediği alanlar ve bilgi öncelikleri doğrultusunda stratejik araştırmalar gerçekleştirir. Araştırmalar ilgili alanda uzman kişilerce hazırlanırken, şirket bünyesinde bulunan yetkin ve deneyimli araştırma ekibince yürütülür ve seçkin bilim insanları tarafından veri analizlerine tabi tutulur ve raporlaştırılır.

Forum Araştırma; kurum ve şirketler tarafından araştırma için kendine tahsis edilen kurumsal bilgileri gizli tutarken, informantlarından elde ettiği tüm bilgileri de yasal gizlilik ve sorumluluk çerçevesinde değerlendirir.

Etiketler

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

FORUM ARAŞTIRMA VE SAHA HİZMETLERİ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder