MEDİPURE MEDİKAL SU SİSTEMLERİ VE SAFSU CİHAZLARI ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

FENER MAH. 1966. SOK. NO: 14/2 ANTALYA / MURATPAŞA
Medipure; kalite laboratuvarları, medikal, farmasötik ve medisinal işletmelere özel proses suyu, safsu ve ultra - safsu sistemleri markasıdır. Siemens ve Shneider elektronik altyapısı kullanılan bu sistemlerde FDA ve NSF onaylı DOW bileşenleri kullanılmaktadır.
İlaç ve Kimya endüstrisi için özel çözümler üretilmekte, Sanitasyon uygulamalarında başarılı, yüksek teknolojili benzersiz sistemler tasarlanarak %90 ile %99. 9 oranında başarı sağlanmaktadır.
Tip - 2 ( 0. 25 μS/cm ) ve Tip - 1 (18. 25 MΩ/cm) test ve proses suyu üretiminde; modüler tasarımlarda 10 - 120 litre saat arası; endüstriyel uygulamalarda ise 1000 - 300. 000 litre saat arası sistemleri başarı ile tasarlamakta, üretmekte ve uygulamaktadır.

Neden Medipure’u tercih etmeliyim ?
Medipure, sizlere ulaşabileceğiniz son teknoloji ve ergonomik safsu ve ultrasafsu cihazları sunmaktadır.
Medipure safsu cihazlarını Nasıl temin edebilirim ?
Medipure ürünlerine 0850 302 0 392 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Türkiye geneli servis ve üstün hizmet altyapısı bulunmaktadır.

Safsu cihazı kullanıyorum ama memnun değilim, ne yapmalıyım? Mevcut safsu cihazınızı Medipure un sadakat programı çerçevesinde değiştirebilir ve Medipure un son teknoloji safsu ve ultra safsu cihazlarına özel indirimli olarak ulaşabilirsiniz. Safsu cihazım var, servis ve bakım yaptırabilirmiyim?

Markası ne olursa olsun, üstün ve koşulsuz hizmet sağlayan Medipure; analiz ve çalışmalarınızı aksaklık sağlanmaması adına 81 ildeki servisleri ile hizmetinizdedir.

Etiketler

Konum

Yorumlar (0)

  • Henüz bu firma için bir yorum yazılmamış.

Yorum Yaz

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.

Puanınız

Sorularınız mı var?

MEDİPURE MEDİKAL SU SİSTEMLERİ VE SAFSU CİHAZLARI ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ firmasına hizmetleri ve diğer tüm konular hakkında soru sorabilirsiniz.

Firmaya Mesaj Gönder